Sesja ślubna w Wenecji była po części fartem, po części przypadkiem, w mniejszym stopniu była zaplanowana ;)

Pomysł fajnego miejsca na sesję zrodził się początkiem roku, po czym udało się znaleźć bilety w Marcu w rozsądnej kwocie i padła decyzja, jedziemy :)

Niezapomniana sesja ślubna w Wenecji

Jazda do nowego miejsca dla fotografa to zawsze wyzwanie, a oczekiwania przez ludzi wobec zagranicznej sesji zwykle są większe niż w przypadku zdjęć na miejscu. Jednak zawsze wyjazd na zagraniczną sesję plenerową powoduje to, że gdzie byśmy się nie ruszyli, będzie mniej “normalnie” bardziej powiedzmy “egzotycznie”. Zwykła uliczka, pomysł, kadr – „bam” mamy gotowe ujęcia, które ciężko skopiować na miejscu, dzięki czemu sesja ślubna w Wenecji to niezapomniane przeżycie – zarówno dla pary, jak i fotografa. Mam nadzieję, że się udało. Zapraszam na skrót z sesji poniżej :)

Marek Wolan – Fotograf Rzeszów

Sesja ślubna wenecja marek wolan sesja ślubna wenecja sesja ślubna marek wolan sesja ślubna para młoda na sesji ślubnej para młoda na sesji w wenecji sesja ślubna pary młodej sesja ślubna pary młodej w wenecji para młoda - sesja ślubna sesja ślubna w wenecji sesja w wenecji para młoda para młoda nad brzegiem rzeki para młoda wenecja para młoda w wenecji zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne pary młodej zdjęcia ślubne pary młodej w wenecji sesja ślubna wenecja marek wolan sesja fotograficzna wenecja sesja fotograficzna pary młodej sesja fotograficzna pary młodej wenecja sesja fotograficzna pary młodej w wenecji

5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze