Ślub na Krecie

Udało się zrobić trzy zagraniczne sesje ślubne w Grecji, dokładniej na Krecie, same sesje odbywały się głównie w Chani oraz na Elafonisi. Wyobraźcie sobie, koniec października, 30 stopni… można się rozmarzyć :)

Pogoda ubiegłego roku była ciężka w październiku. Ciężko było zorganizować cokolwiek sensownego na miejscu, wtedy właśnie na ratunek przychodzą zagraniczne sesje plenerowe :)

Zdjęcia ślubne w Grecji, na Krecie

Trzy sesje ślubne jednocześnie mają wiele plusów. Zamiast robić jedną sesję w jeden dzień, mogliśmy zrobić trzy sesje w dwa dni i zrobić więcej materiału. Najwięcej czasu traci się na przemieszczanie się i ustawianie światła, planowanie kadru, a co dwie głowy to nie jedna, więc polecieliśmy w 8 osób :) Zagraniczne sesje ślubne w Grecji – zwłaszcza na Krecie to setki możliwości stworzenia doskonałych fotografii.

Z minusów, to fakt, że wszystkie sesje są odrobinę do siebie podobne, wyróżnia je indywidualna charyzma każdej z par, oraz co poniektóre ujęcia realizowane indywidualnie, więc żeby nikogo nie wyróżniać, lub kogoś nie pominąć pomieszałem ujęcia i jest wszystkiego po troszku :)

Sesja zdjęciowa na Krecie

Staliśmy się też atrakcją lokalnych mediów, wyobraźcie sobie trzy pary młode jednocześnie … ;) Wiem, że mówili o nas w wiadomościach, ale nie podlinkuję nic, bo nie mam klipu :). Jeżeli jesteś zainteresowany sesją ślubną w wymarzonym miejscu i potrzebujesz najlepszego fotografa zapraszam do kontaktu.

Najlepszy fotograf na ślub

zagraniczna sesja plenerowa w grecji panna młoda zagraniczna sesja plenerowa grecja kreta marek wolan chania elafonisi zagraniczna sesja zdjęciowa w grecji zagraniczna sesja zdjęciowa pary młodej w grecji zagraniczna sesja ślubna pary młodej w grecji zagraniczna sesja sesja pary młodej na Krecie zagraniczna sesja zdjęciowa zagraniczna sesja plenerowa grecja kreta marek wolan chania elafonisi sesja ślubna pary młodej para młoda w grecji para młoda na krecie sesja ślubna pary młodej nad brzegiem morza para młoda na jachcie zdjęcie ślubne pary młodej zdjęcie ślubne pary młodej w grecji sesja ślubna sesja ślubna w grecji sesja ślubna na Krecie sesja plenerowa w grecji sesja plenerowa pary młodej w grecji zagraniczna sesja plenerowa w Grecji zagraniczna sesja plenerowa w Grecji zagraniczna sesja plenerowa w Grecji zagraniczna sesja ślubna w grecji zagraniczna sesja plenerowa w Grecji zagraniczna sesja plenerowa w Grecji zagraniczna sesja plenerowa w Grecji zagraniczna sesja ślubna w Grecji zagraniczna sesja ślubna w Grecji zagraniczna sesja ślubna w Grecji zagraniczna sesja plenerowa w Grecji zagraniczna sesja ślubna w Grecji zagraniczna sesja plenerowa w Grecji zagraniczna sesja plenerowa w Grecji

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze