Fotografia studyjna Rzeszów

Nie tak dawno temu otworzyliśmy nasz nowy lokal, w którym mieści się profesjonalne studio fotograficzne. Co więcej, znajduje się ono w centrum miasta, co stawia na wygodę naszych klientów.

Nasze studio fotografii umożliwia Wam zrealizowanie różnego rodzaju sesji portretowych, wizerunkowych itp. przy użyciu profesjonalnego sprzętu i znającego się na rzeczy zespołu fotografów. Specjalnie przeznaczone do tego pomieszczenie zapewni Ci prywatność podczas wykonywania zdjęć. Jakie sesje zdjęciowe zatem wykonujemy?

W naszym studiu fotograficznym zrealizować możemy sesje studyjne:
  • zdjęcia portretowe
  • zdjęcia wizerunkowe
  • zdjęcia biznesowe

Zdjęcia do dokumentów

  • zdjęcia do dowodu osobistego
  • zdjęcia do legitymacji
  • zdjęcia do paszportu
  • zdjęcia do dyplomu/indeksu.
Co nas wyróżnia?

Każde miejsce ma swój indywidualny klimat oraz styl. My postawiliśmy na stworzenie klimatycznego miejsca, który panuje w naszym studiu, które jest jedynym profesjonalnym studiem fotografii portretowej oraz zwierzęcej na Podkarpaciu. Elementami, które pozostają dla nas charakterystyczne, są jeszcze aranżacja, sprzęt oraz zespół. Przybliżając:

Aranżacja studia

Nasze studio do wykonywania fotografii zostało zaprojektowane tak, by istniała możliwość w wyborze tła, na którym fotografie zostaną zrobione: trzy warianty kolorystyczne cegły, różnorodne zasłony oraz tła papierowe w tym czarne, białe, grafitowe, oxford blue oraz tła malowane w stylu vintage.

Co więcej, by stworzyć domowy klimat, postawiliśmy na delikatne umeblowanie studia. Kanapa, fotel, lampy – to także może znaleźć się przed obiektywem. Uroku temu miejscu dodaje także odświeżająca wnętrze roślinność.

W dalszym ciągu poszerza się nasza wizja tego, jak wyglądać ma studio fotografii portretowej, by nasi klienci czuli się tutaj jak najbardziej komfortowo.

Sprzęt

Tak jak już wspominaliśmy, nasze studio do fotografii portretowej odznacza się profesjonalizmem, ze względu na posiadanie wyposażenia fotograficznego, zapewniającego najlepszej jakości zdjęcia: sprzęt oświetleniowy, aparaty fotograficzne, specjalistyczne tła do zdjęć.

Do wyposażenia należą też artykuły kosmetyczne, dzięki którym przed sesją można poprawić swój wygląd, by czuć się jeszcze pewniej przed obiektywem.

Zespół fotografów

Z własnego doświadczenia wiemy, jak ważny jest zespół, z którym przyszło nam współpracować, a przecież sesja zdjęciowa jest równoznaczna ze współpracą. W jej momencie najistotniejszą osobą jest ta przed obiektywem. Jednak to fotografa zadaniem jest kierowanie i dawanie wskazówek, a także samo fotografowanie.

W naszym studiu fotograficznym spotkasz się w przyjazną atmosferą oraz indywidualnym podejściem. Na pewno na zdjęciach widoczny będzie tego efekt!

Efekty studyjnych sesji zdjęciowych

W zależności od tego, na jaką sesję zdjęciową się zdecydujesz, zyskasz różne efekty. Jednak jedną wspólną jest posiadanie w swoim portfolio profesjonalnych zdjęć, które przedstawiać będą i budować Twój wizerunek.

Takie zdjęcia portretowe przeznaczyć można do udostępnienia w swoich social mediach, a nawet i na stronę firmową, szczególnie zdjęcia wizerunkowe oraz biznesowe.

Fotografia studyjna Rzeszów

Nasze studio fotograficzne znajduje się w centrum Rzeszowa na ul. Grunwaldzkiej 18/2. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na sesję zdjęciową, bądź najpierw rozglądnięcie się w nim, a potem zdecydowanie na sesję. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego.

Zobacz backstage jednej z ostatniej sesji studyjnej

Jak przygotować się do sesji studyjnych?

Zadbaj o siebie

By pięknie wyglądać na zdjęciach, pamiętaj żeby zadbać nie tylko o swoją cerę, ale także o samopoczucie. Każdy smutek i negatywne emocje będą widoczne na zdjęciu, dlatego pamiętaj by nie odmawiać sobie drobnych przyjemności. Kilka dni przed sesją zdjęciową polecamy dobrze się nawodnić, by skóra była sprężysta i wyglądała młodziej. Oczywiście także możecie użyć kremów nawilżających ale nie później niż 2 dni przed sesją.

Ubierz się ładnie

Najlepszym wyborem, jeśli chodzi ubiór do sesji studyjnej, będzie mono kolorowe, proste (nie wzorzyste). W przypadku mężczyzn warto ubrać prostą koszule, marynarkę i spodnie pasujące do całego zestawu. Kobiety mogą ubrać koszule oraz eleganckie spodnie/spódnice. Oczywiście to wszystko zależy od potrzeb klienta. Jeśli jest możliwość polecamy zabrać ze sobą kilka stylizacji dzięki czemu będziemy mogli dopasować je kolorystycznie pod kolor teł w naszym studio. Pamiętajcie, ze to tylko luźne sugestie a nie wymagania także się nie martwcie ;)

Jakie zdjęcia ci się podobają?

Sesja studyjna to zdjęcia przede wszystkim do pokazania się od strony wizerunku i właśnie tymi zdjęciami będziesz promować siebie lub swoją firmę w mediach społecznościowych. Przejrzyj nasze portfolio na stronie lub skorzystaj z wyszukiwarki, serwisów takich jak Instagram lub Pinterest. Zapisz sobie zdjęcia, które Ci się podobają, i pokaż mi je przed sesją, dzięki temu będziemy mogli się na nich wzorować

Cennik fotografii studyjnej

Sesja zdjęciowa w studio, której efektem będą 4 niepowtarzalne i wyjątkowe zdjęcia – 400zł

Każde dodatkowo wybrane ujęcie ponad zestaw podstawowy, po dokładnej obróbce i retuszu – 75zł/szt.

Zdjęcia realizowane są w niesamowitej rozdzielczości – do 45mpx ( 8192 × 5464px ).

Masz pytania lub chciałbyś się umówić na sesję w studio? Wypełnij poniższy formularz, odpiszę najszybciej jak to możliwe lub zadzwoń do mnie na numer +48 698 342 111