Zagraniczna sesja plenerowa

Na wyspie Tjøme w roku 1696 uruchomiono drugą najstarszą latarnię morską w Norwegii. Replika starej latarni morskiej oświetlanej niegdyś płomieniami ze spalanego węgla, skalne wysepki, z których można oglądać cieśninę Skagerrak, kamienne molo, port rybacki, marina i kąpielisko, to tylko niektóre z atrakcji Verdens Ende na wyspie Tjøme. W takich okolicznościach powstaje naprawdę dobra fotografia ślubna.

Fotografia ślubna w najstarszym mieście Norwegii

Verdens Ende, czyli koniec świata, znajduje się na południowym krańcu wyspy Tjøme położonej w okręgu Vestfold około 26 kilometrów na południe od Tønsbergu, najstarszego miasta w Norwegii. Wchodzi w skład Parku Narodowego Færder. Nazwa Verdens Ende przyjęła się dopiero na początku XX wieku i jej autorami są turyści, którzy odwiedzali ten zakątek Norwegii :)

Jest to pierwsza z miejscówek, które odwiedziliśmy, następnie udaliśmy się na klimatyczny, dziki wodospad nieopodal, a wracając, uderzyliśmy do małego miasteczka i to wszystko w jeden dzień :)

Zapraszam do obejrzenia skrótu sesji w urzekających krajobrazach.

Fotograf na ślub Marek Wolan

fotografia ślubna pary młodej na krańcu wyspy fotografia ślubna pary młodej na krańcu wyspy fotografia ślubna pary młodej na krańcu wyspy fotografia ślubna pary młodej na krańcu wyspy fotografia ślubna pary młodej nad brzegiem morza fotografia ślubna pary młodej nad brzegiem morza fotografia ślubna pary młodej nad brzegiem morza fotografia ślubna pary młodej nad brzegiem morza pan młody nad brzegiem morza pani młoda nad brzegiem morza pan młody przy wodospadzie pani młoda przy wodospadzie fotografia ślubna pary młodej przy wodospadzie fotografia ślubna pary młodej przy wodospadzie fotografia ślubna pary młodej przy wodospadzie fotografia ślubna pary młodej przy wodospadzie sesja ślubna w Norwegii fotografia ślubna w Norwegii fotografia ślubna w Norwegii fotografia ślubna w Norwegii fotografia ślubna w Norwegii fotografia ślubna w Norwegii fotografia ślubna w Norwegii fotografia ślubna w Norwegii fotografia ślubna w Norwegii fotografia ślubna w Norwegii

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze