Fotografia ślubna w Loen

Jeden dzień dla ślubnej sesji w Norwegii to zdecydowanie za mało… Jest tam tak wiele pięknych miejsc, niestety mocno oddalonych od siebie, że potrzeba chyba miesiąca, żeby tak wiele ogarnąć :)

Zdjęcia ślubne w Loen Norwegia

W Norwegii byłem pierwszy raz i się zakochałem, jest pięknie. Różnorodnie. Niesamowite fiordy, piękne pola, do tego uprzejmi i wiecznie pogodni ludzie. Dla mnie pobyt był o wiele bardziej egzotyczny i szokujący, ponieważ przyleciałem tam prosto z upalnej Tajlandii, gdzie wykonywałem zdjęcia ślubne na Samui. Dlatego w Norwegii wiele rzeczy było dla mnie podwójnym zaskoczeniem. Myślę, że powinny istnieć specjalne poradniki informujące o tym, jak odnaleźć się w tamtejszym klimacie – zwłaszcza w obliczu tzw. białych nocy. Doceni je z pewnością każdy fotograf ślubny, ponieważ możliwość robienia zdjęć w pełnym słońcu przez niemal całą dobę to naprawdę wyjątkowe doświadczenie.

Zapraszam na skrót z sesji ślubnej wykonanej w Norwegii :)

Zagraniczne sesje ślubne – Marek Wolan

sesja ślubna z wodospadem w tle sesja ślubna z wodospadem w tle sesja ślubna z wodospadem w tle sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach sesja ślubna w górach panna młoda z kwiatami sesja ślubna pary młodej na tle gór sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej na tle gór w Norwegii sesja ślubna pary młodej na tle gór w Norwegii sesja ślubna pary młodej na tle gór w Norwegii sesja ślubna pary młodej na tle gór w Norwegii sesja ślubna pary młodej na tle gór w Norwegii sesja ślubna pary młodej na tle gór w Norwegii

5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najczęściej oceniane
Najnowsze Najstarsze
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kasia
12/05/2018 13:26

Piękne zdjęcia :)