Filmowanie dronem

Całkiem niedawno podjęliśmy decyzję o poszerzeniu naszej oferty fotografii poprzez nagrywanie filmów i wykonywanie zdjęć dronem. Można nawet wziąć to na dosłownie, ponieważ rozpoczęliśmy wykonywanie zdjęć i filmów przy użyciu drona, który wyposażony jest w aparat robiący 48-megapikselowe zdjęcia. Zdjęcia z drona te, jak i filmy nie tylko zawierają obszerne kadry, ale i odznaczają się świetną jakością.

Takie zdjęcia i filmy wykonane przy pomocy drona wykorzystać można na wiele sposobów, na przykład na stronę internetową, social media bądź jako materiał promocyjny / reklamowy.

Zdjęcia z drona

Postawiliśmy na dalsze rozwijanie się w fotografii oraz filmie, ale tym razem za pomocą drona, który objąć może swoim aparatem duże tereny czy nieruchomości. Dron jest dla nas, jak i dla Was nową możliwością, jeśli chodzi o profesjonalne zdjęcia oraz filmy. Szczególną popularność zyskują ujęcia z lotu ptaka, prezentujące dany rejon. Zdjęcia i filmy z drona znaleźć zastosowanie mogą w naprawdę wielu branżach.

Filmy nagrywane dronem

Dzięki dronowi można stworzyć naprawdę atrakcyjny film promocyjny firmy, bądź film regionu, gdzie sprawdzą się ujęcia z lotu ptaka. Zastosowań jest naprawdę wiele. Przedstawiać on może też usługi Twojej firmy albo być jej wizytówką. Wszystko to za pomocą płynnego i profesjonalnego obrazu w 4K.

Wybierając naszą usługę wykonania filmu dronem, otrzymasz w pełni zmontowany wraz z muzyką filmik. Jeśli działasz jako firma i posiadasz własne logo, je także możemy zawrzeć w filmiku gotowym do użycia.

Zdjęcia dronem Rzeszów

Atutem zdjęć z drona jest przede wszystkim to, że wykonać je można z naprawdę dużej odległości od fotografowanego obiektu. Jeśli jest to nieruchomość, zdjęcie z drona przedstawiać będzie budynek w całej swej okazałości. Wraz z nim na takiej fotografii pokazać można też okolicę i panoramę.

W przypadku takiego zdjęcia wykonanego dronem można wykorzystać je na stronie internetowej firmy, czy jako reklamę nieruchomości, a nawet i taką fotografię umieścić można na wizytówce.

Oprócz głównego atutu zdjęć z drona, którym jest wykonywanie ich z odległości, odznaczają się one też naprawdę dobrą jakością, jak i profesjonalizmem. Dlatego też zdjęcia te mogą zostać wykorzystane w późniejszym czasie na stronie internetowej i social media.

Zdjęcia nieruchomości dronem

Chcąc sprzedać bądź wynająć nieruchomość zależy nam na jak najlepszej reklamie budynku, przedstawieniu go w całej okazałości oraz często jego okolicy. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się dron, który wykona obszerne ujęcia nieruchomości pod różnym kątem, jak i z lotu ptaka. Sprawdzą się tu zdjęcia oraz zmontowany przez nas film promocyjny. Wykonać je możemy za dnia, jak i nocy.

Wizytówka firmy z drona

A może czas na przedstawienie Twoim klientom firmy oraz usługi, jakie im oferujesz? Za pomocą zdjęć i filmów z drona możesz otrzymać atrakcyjną i profesjonalną wizytówkę Twojej firmy. Możesz zdecydować się też na pokazanie swoim klientom, jaka jest jej dokładna lokalizacja – jako wskazówki dojazdu dzięki kadrom z lotu ptaka oraz np. dzięki ujęciom 360 stopni tzw. wirtualny spacer.

dojazd 2

Panorama z drona

Wiemy, jak zachwycające potrafią być rozległe panoramy. Najlepiej byłoby, gdyby całe to piękno zostało uchwycone na jednym zdjęciu. I to na szczęście da się osiągnąć za pomocą drona.

Chcesz zachęcić swoich klientów do odwiedzenia Twojego lokalu lub zakupienia nieruchomości poprzez przedstawienie im wspaniałej panoramy? Wykonać możemy to za pomocą zdjęć i filmów z drona. Co więcej, zrobić to możemy, gdy słońce zachodzi, a nawet nocą. Pora dnia zupełnie nie przeszkadza w uchwyceniu tego, co najważniejsze. Obróbka takich zdjęć i filmów jedynie podkreśli kolorystykę i doda jeszcze lepszego efektu.

Filmowanie imprez dronem

Dron i jego możliwość fotografowania oraz nagrywania świetnie sprawdza się także podczas wszelkich imprez okolicznościowych bądź eventów. Ślub, komunia, a może koncert? Podczas takich wydarzeń filmy i zdjęcia przedstawiać mogą uczestników, miejsce oraz otoczenie z innej perspektywy, niż wykonuje je fotograf.

Usługi fotograficzne Dron

Dronem, którym rozpoczęliśmy przygodę z fotografią i filmem, jest Mavic 2 PRO.

Mamy za sobą już pierwsze zdjęcia i zmontowane filmy wykonane dronem, czego efekty pokazujemy na naszych mediach społecznościowych.

Jeśli jesteś zainteresowany zdjęciami i filmem, wykonanymi dronem, serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu.

Jeżeli interesuje Cię fotografia i film przy użyciu drona zapraszamy do kontaktu. Nasze studio fotograficzne w Rzeszowie wykonuje zdjęcia nieruchomości, działek, budynków dronem, zdjęcia imprez okolicznościowych i eventów oraz filmowanie dronem ślubów i wesel. Przygotowujemy również filmy reklamowe i promocyjne dla firm większości branż.

Fotograf Rzeszów – M. Wolan

Przez Published On: 18 lipca, 2022Kategorie: Dla firm, Fotografia architektury, Fotografia eventowa0 komentarzy
5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze