Sposób przedstawienia produktu stanowi jeden z kluczowych czynników wpływających na skuteczność sprzedaży, w szczególności tej prowadzonej online. Klient ma w takich okolicznościach ograniczone pole do dokonania oceny towaru, polegając wyłącznie na zdjęciach udostępnionych mu przez producenta lub sprzedawcę. Nieprofesjonalna fotografia nie tylko jeszcze bardziej ogranicza mu możliwość pełnej oceny, ale wpływa też na sposób odbioru marki. Dlatego też warto uczynić inwestycję w najwyższej jakości zdjęcia produktowe — tzw. packshoty.

O packshotach słów kilka

Packshoty na pierwszy rzut oka jawią się jako proste, niewymagające większego nakładu pracy fotografie — takie wyobrażenie jest jednak bardzo mylące. Choć wszystkie one charakteryzują się wspólnymi cechami (białe tło, duża głębia ostrości, równomierne oświetlenie, brak cieni), ze względu na jednostkowe właściwości poszczególnych produktów przy ich wykonywaniu konieczne jest każdorazowe indywidualizowanie podejścia. Parametry takie jak faktura, kolorystyka, tworzywo czy kształt wpływają bowiem bezpośrednio na to, jak obiekt prezentuje się na fotografii. Dlatego warto zdać się na wiedzę i doświadczenie profesjonalistów, zapewniających najwyższą jakość usług w tym zakresie. Pozwoli to nie tylko zwiększyć zyski i budować pozytywny wizerunek marki, ale też poczynić oszczędności przy obróbce zdjęć, która w przypadku skorzystania z fachowych usług fotograficznych okazuje się całkowicie zbędna.

Poniżej znajduje się galeria prac prostych fotografii produktowych ( packshoty ) oraz  zdjęć odzieżowych ( również typu duch / ghost ), zapraszam również do drugiej galerii fotografii reklamowych, gdzie znajdują się również zdjęcia produktów w aranżacjach i trudniejszych wykonaniach.

W celu rezerwacji lub pytań, pisz śmiało.

Dziękuję za Twoją wiadomość. Została wysłana poprawnie.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później.