Sesje portretowe

Zdjęcia portretowe powinny być formą pozwalającą uchwycić nieuchwytną głębię człowieka, takim dialogiem, który pozwoli opisać człowieka zdjęciem. Sesje portretowe wykonywane przeze mnie mają charakter przemienienia. Dotrę do głębin Ciebie samego i wyciągnę Twój portret w formie piękna zapisanego w zdjęciu.

Sama sesja portretowa ma charakter pracy mentalnej z drugą osobą, a ostatnie 5 lat poświęciłem głównie na zgłębianie czytania twarzy, charakteru, najdrobniejszych emocji i tego typu innych rzeczy, które obecnie pozwalają mi perfekcyjnie czytać mowę ciała, twarzy, emocji, potrzeb czy myśli co w efekcie przekłada się na doskonalszą formę rejestrowania danej osoby zapisanej w zdjęciu.

Pozwala mi to na uwiecznienie portretowanej osoby w sposób ukierunkowany i przemyślany.

W zdjęciu, zapisuje się chwila, moment, otoczenie, jak też osoby uczestniczące w wykonaniu obrazu czy fotografii, dlatego też całe studio zostało zaaranżowane nieprzypadkowo, a również towarzysząca muzyka czy zapach pozwalają mi wykonywać wielowymiarowe portrety fotografowanych osób.

Gorąco zapraszam na sesje portretowe do mojego studia fotograficznego w centrum Rzeszowa ul/ Grunwaldzka 18/2.

marek wolan fotograf rzeszów

Sesje portretowe Rzeszów

Szukasz oryginalnego prezentu, który będzie pamiątką na lata? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty fotografii portretowej. Realizujemy sesje portretowe w największych studiach fotograficznych w Rzeszowie, a uwieńczone na nich chwile staną się niebanalną pamiątką dla Ciebie lub Twoich bliskich.

Fotograf portretowy Rzeszów

Cennik fotografii portretowej

Sesja portretowa, której efektem będzie 7 niepowtarzalnych i wyjątkowych zdjęć – 650zł
Mini sesja portretowa, której efektem będzie 5 niepowtarzalnych i wyjątkowych zdjęć – 500zł
Maxi sesja portretowa, której efektem będzie 9 niepowtarzalnych i wyjątkowych zdjęć – 800zł

Każde dodatkowo wybrane ujęcie ponad zestaw podstawowy, po dokładnej obróbce i retuszu – 75zł/szt.

Zdjęcia oddawane są w niesamowitej rozdzielczości – do 45mpx ( 8192 × 5464px )