Voucher – Sesja zdjęciowa / Prezent

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Tobie osobie? Zbliża się jej święto, rocznica, imieniny czy po prostu chcesz sprawić jej miłą niespodziankę? Zwykłe prezenty wydają Ci się zbyt oklepane lub może zupełnie nie masz pojęcia, co możesz jej podarować?

Naszą propozycją są najnowsze vouchery na sesję zdjęciową. Sam pomyśl, sesją, która dla Ciebie wykonamy, to nie tylko zwykłe zdjęcia. To emocje i wspomnienia zamknięte w każdym, jednym kadrze. Wyobraź sobie wspólne przeglądanie albumów w klimatyczne wieczory przy ciepłej czekoladzie i wspomnienia, które naturalnie nasuną się z tamtego wyjątkowego czasu.

Ponadczasowy prezent dla każdego

Fotografia to nasza ogromna miłość. Za każdym zdjęciem kryje się historia zbudowana z pełni uczuć i emocji. Wszystko zaczyna się w momencie przyjścia na sesję. W zależności od jej rodzaju podchodzimy do każdego w sposób indywidualny. Pozwalamy, by nasz klient odkrył w naszych zdjęciach swoje piękno i wydobył z siebie to, co może było w nim tak głęboko ukryte. Może to być pomysł na wyjątkową randkę, której niesamowita atmosfera i miłość w powietrzu zostaną zachowane już na zawsze. Jeśli jesteś kobietą i marzysz, by pokonać własne bariery oraz podkreślić zmysłowe piękne swojego ciała, to taki prezent może być właśnie dla Ciebie. Walentynki, Dzień Kobiet czy Mężczyzn to tylko kilka przykładów wykorzystania naszego vouchera.

Rodzaje sesji

W zależności od kwoty, jaką zdecydują się Państwo przeznaczyć na taki prezent, mamy do zaoferowania różne rodzaje sesji. Nie ważne, ile masz lat oraz czy kiedykolwiek miałeś wykonywaną sesje. Tutaj wydobędziemy niesamowite ujęcia z każdego. Zależy nam na komforcie osób oraz ich zadowoleniu z całości współpracy.

Wygląd naszego vouchera

Sam voucher został wyprodukowany z papieru Eco, ponieważ w naszej firmie dbamy o środowisko. Jego wygląd jest prosty, ale i zarazem minimalistyczny. Do poszczególnych okazji mamy specjalnie dla Państwa specjalne kolory kopert adekwatne do okazji, w których zapakujemy nasze vouchery na wybraną sesję fotograficzną, tak aby stanowiły ponadczasową, piękną pamiątkę.

W formie elektronicznej voucher wysyłany jest na adres email obdarowanego oraz w kopii wiadomości dla kupującego.
W formie drukowanej wysyłany jest w ozdobnej kopercie na adres fizyczny odbiorcy.

Voucher można kupić także online na naszym sklepie internetowym pod poniższym linkiem

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze