Fotografia reklamowa to specjalizacja, której zadaniem jest pokazanie produktu lub usługi w taki sposób, aby zachęcić klienta do ich nabycia. To jedna z podstawowych form promocji marki. Wymagana jest tutaj duża dbałość o każdy szczegół, ponieważ tego rodzaju zdjęcia muszą wyeksponować najważniejsze cechy fotografowanego wyrobu, bądź też ukazać profity związane z wykupieniem oferowanej usługi.

Fundamentem efektywnej reklamy są zdjęcia wykonywane w oryginalnych ujęciach według pomysłu doświadczonego fotografa. Do wykonywania fotografii reklamowej niezbędna jest nie tylko wieloletnia wprawa i umiejętności, ale również wyobraźnia połączona z kreatywnością. Ze względu na swój marketingowy charakter zdjęcia są często robione na tle zaaranżowanej scenerii, przy odpowiednio ustawionym oświetleniu. Końcowy efekt ma bowiem zaintrygować odbiorcę i przekonać go do zakupu.

Fotografia reklamowa wykorzystywana jest zarówno w formie drukowanej (plakaty, ulotki, czy okładki katalogów), a także zamieszczana online na stronach internetowych.

Realizuję fotografie reklamowe / firmowe :

– fotografia wnętrz, obiektowa, przestrzeni
– fotografia biżuterii,
– fotografia odzieży, również typu Ghost
– zdjęcia biznesowe / korporacyjne
– fotografia reportażowa, dokumentacyjna, eventowa, inspekcyjna
– firmowe zdjęcia grupowe
– fotografia produktowa, urządzeń, maszyn
– zdjęcia aranżowane

Każde zlecenie / zapytanie traktuję indywidualnie, w zależności od ilości ujęć wyceny są ustalane indywidualnie, chętnie podejmuję również wyzwania realizacji innych zdjęć niż te wymienione powyżej. Wykonujemy również obróbkę zdjęć powierzonych przez klienta.

Zapraszam do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego.

Pracowałem m.in. dla:

Dziękuję za Twoją wiadomość. Została wysłana poprawnie.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później.