Fotograf na Pierwszą Komunię Świętą

Pierwsza Komunia Święta to dla dziecka i dla jego rodziców szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka. Eucharystia wraz z komunią świętą jest niezwykłym darem Boga, który pragnie być pokarmem dla człowieka już tu, w wymiarze życia doczesnego. Los każdego z nas w dużej mierze zależy od tego, czym się karmimy na co dzień. Ważna jest zdrowa żywność dla naszego ciała, ale jeszcze ważniejsze jest to, czym karmimy nasz umysł i nasze serce. W starożytności komunia św. była po raz pierwszy udzielana zaraz po przyjęciu chrztu, nawet niemowlętom (pod postacią wina). Praktyka ta jest kontynuowana w Kościołach wschodnich. W Kościele łacińskim z biegiem czasu zaprzestano stosować tę praktykę i zaczęto dopuszczać do komunii św. dzieci posiadające już pewną świadomość tego, czym jest Eucharystia.

Zdjęcia z Pierwszej Komunii w Rzeszowie

Zdjęcia z Pierwszej Komunii świętej wykonywaliśmy dla kościoła pw. Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie na osiedlu Projektant.
O filmowanie zadbał Rafał Kotarba.

Poniższa Pierwsza Komunia Święta miała miejsce w Rzeszowie. Zapraszam do obejrzenia skrótu zdjęciowego (to nie jest pełny materiał zdjęciowy, pełny materiał zdjęciowy to ok. 350 zdjęć, który zawiera indywidualne zdjęcia z księdzem, indywidualne w kościele w ławkach, grupowe, zdjęcia z przyjmowania komunii świętej przez każde dziecko itp.)

Fotografia komunii Rzeszów

 

pierwsza komunia święta dzieci biorące udział w pierwszej komunii świętej kościół dzieci podchodzące do pierwszej komunii świętej dzieci idące do pierwszej komunii świętej ksiądz na pierwszej komunii świętej ksiądz na pierwszej komunii świętej ksiądz z dziećmi na pierwszej komunii świętej dzieci na pierwszej komunii świętej dzieci na pierwszej komunii świętej dzieci na pierwszej komunii świętej dzieci na pierwszej komunii świętej dzieci na pierwszej komunii świętej dzieci na pierwszej komunii świętej marekwolan 0086 https://marekwolan.com/wp-content/uploads/2017/09/marekwolan_0087.jpg marekwolan 0089 ksiądz prowadzący msze świętą na pierwszej komunii książeczka do nabożeństwa dzieci na pierwszej komunii świętej dzieci na pierwszej komunii świętej dzieci na pierwszej komunii świętej dzieci na pierwszej komunii świętej ksiądz prowadzący msze podczas pierwszej komunii świętej https://marekwolan.com/wp-content/uploads/2017/09/marekwolan_0140.jpg dzieci na pierwszej komunii świętej dzieci na pierwszej komunii świętej dzieci na pierwszej komunii świętej dzieci na pierwszej komunii świętej dzieci na pierwszej komunii świętej dzieci dzieci na pierwszej komunii świętej dzieci na pierwszej komunii świętej dzieci na pierwszej komunii świętej zdjecia z ksiedzem 0001 zdjecia z ksiedzem 0026

3 3 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najczęściej oceniane
Najnowsze Najstarsze
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Szymon W
13/11/2017 09:22

Bardzo ładne zdjęcia. Podobają mi się bardzo te pamiątki z komunii :) 

Złoty
01/02/2018 10:13

Super fotorelacja, a zdjęcia faktycznie bardzo ładne. Pozdrawiam