Ślubna sesja plenerowa

W drodze do Zakopanego zatrzymaliśmy się na kilka ujęć pod Krakowem, w Mogilanach, następnie zjechaliśmy na moment w dolinę Kościeliską, by finalnie dotrzeć z naszymi bohaterami na piękny zachód słońca na Kasprowym Wierchu.

Profesjonalna ślubna sesja zdjęciowa w górach

Sierpień był idealnym wyborem, we wrześniu padał tam już śnieg, jednakże miesiąc wcześniej wcale nie było tak upalnie na szczycie, jak mogłoby się wydawać – było około 9 stopni Celsjusza i bardzo wietrznie. Pod koniec sesji nie czułem już palców u rąk :) Wjazd kolejką trwa dokładnie 15 minut, stąd różnica temperatur jest odczuwalna :) Na dole było około 24 stopni Celsjusza. Nie wszyscy też może wiedzą, nie trzeba stać w kolejce po bilety, można je kupić on-line na daną godzinę, więc mogliśmy spokojnie zarówno cały dzień, jak i sesję dokładnie rozplanować.

To była naprawdę profesjonalna ślubna sesja zdjęciowa. Zarówno widoki, jak i zdjęcia na szczycie Kasprowego Wierchu – niezapomniane. Zapraszam do obejrzenia całej sesji ślubnej.

Marek Wolan Fotograf Rzeszów

profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w zakopanem profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w zakopanem profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w zakopanem profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w zakopanem profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w zakopanem profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w parku profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach sesja plenerowa pary młodej w zakopanem profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach panna młoda w górach panna młoda w górach para młoda w górach panna młoda w górach para młoda w górach sesja plenerowa zakopane marek wolan sesja plenerowa zakopane marek wolan sesja plenerowa zakopane marek wolan sesja plenerowa zakopane marek wolan sesja plenerowa zakopane marek wolan sesja plenerowa zakopane marek wolan sesja plenerowa zakopane marek wolan sesja plenerowa zakopane marek wolan sesja plenerowa zakopane marek wolan sesja plenerowa zakopane marek wolan sesja plenerowa zakopane marek wolan

5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze