W drodze do Zakopanego zatrzymaliśmy się na kilka ujęć pod Krakowem, w Mogilanach, następnie zjechaliśmy na moment w dolinę Kościeliską, by finalnie dotrzeć z naszymi bohaterami na piękny zachód słońca na Kasprowym Wierchu.

Profesjonalna sesja zdjęciowa w górach

Sierpień był idealnym wyborem, we wrześniu padał tam już śnieg, jednakże miesiąc wcześniej wcale nie było tak upalnie na szczycie, jak mogłoby się wydawać – było około 9 stopni Celsjusza i bardzo wietrznie. Pod koniec sesji nie czułem już palców u rąk :) Wjazd kolejką trwa dokładnie 15 minut, stąd różnica temperatur jest odczuwalna :) Na dole było około 24 stopni Celsjusza. Nie wszyscy też może wiedzą, nie trzeba stać w kolejce po bilety, można je kupić on-line na daną godzinę, więc mogliśmy spokojnie zarówno cały dzień, jak i sesję dokładnie rozplanować.

To była naprawdę profesjonalna sesja zdjęciowa. Zarówno widoki, jak i zdjęcia na szczycie Kasprowego Wierchu – niezapomniane. Zapraszam do obejrzenia całej sesji.

profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w zakopanem profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w zakopanem profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w zakopanem profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w zakopanem profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w zakopanem profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w parku profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach sesja plenerowa pary młodej w zakopanem profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach profesjonalna sesja zdjęciowa pray młodej w górach panna młoda w górach panna młoda w górach para młoda w górach panna młoda w górach para młoda w górach sesja plenerowa zakopane marek wolan sesja plenerowa zakopane marek wolan sesja plenerowa zakopane marek wolan