Zdjęcia z eventów

Event marketing

Eventy, takie jak koncerty, zjazdy czy pokazy bywają bezpośrednią reklamą danej marki bądź usługi, którą ona świadczy. Jest większa szansa, że marka ta zostanie bardziej zapamiętana przez odbiorcę podczas takiego wydarzenia.

Różnego rodzaju eventy to także szansa na pokazanie tego, że dana marka, firma lub grupa aktywna jest w tego typu wydarzeniach, a nawet i jest to możliwość zareklamowania się samego organizatora eventu.

Jaką rolę podczas eventów gra fotografia?

Obsługa fotograficzna eventów

Fotografia eventowa, wykonywana podczas koncertów, rozgrywek sportowych lub innych tego typu wydarzeniach zawsze zadziałać ma na tej samej płaszczyźnie, a więc ma to samo na celu. Jest nim przedstawienie tego, co miało miejsce podczas danego eventu. Mecz piłki nożnej, spotkanie z partią polityczną czy koncert. Zdjęcia zrobione podczas poszczególnych punktów programu nazwiemy fotoreportażem, który ma spowodować, że oglądający czuje się, jakby uczestniczył w tym wydarzeniu. Fotografia reportażowa z eventu opisuje je bez używania jakichkolwiek słów. W prosty i jasny sposób przekazuje to, co najistotniejsze.

Fotoreportaż eventowy

Zadaniem fotografa, a więc i naszym jest zatrzymanie w obiektywie tych najistotniejszych elementów każdego eventu, niezależnie od jego rodzaju, a także oddanie jego charakteru. Fotografie reportażowe często wykonywane są z  “ukrycia”, czyli z punktu widzenia obserwatora. To dodatkowo powoduje, że oglądający relację eventową czuje się, jakby był na niej obecny.

Zdjęcia eventowe tworzą też materiał marketingowy, który wykorzystać można na wiele sposobów, między innymi stronę internetową, jak i social media.

Zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami w razie zainteresowania wykonania takiego fotoreportażu eventowego. Da on nie tylko efekty w postaci profesjonalnych zdjęć, ale i pomoże on w budowaniu Twojej marki w oczach jej odbiorców.

M.Wolan – Fotografia eventowa Rzeszów

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub przez telefon +48 698 342 111

Przez Published On: 19 lipca, 2022Kategorie: Fotografia eventowa1 komentarz
5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najczęściej oceniane
Najnowsze Najstarsze
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
trackback
27/05/2023 11:34

[…] Fotografia Eventowa […]