Fotografia biznesowa Rzeszów

Niezależnie od tego, ile sesji portretowych wykonaliśmy, każda następna będzie dla nas czymś nowym. Nie chodzi tutaj tylko o scenerię, ale głównie osobę, której wykonujemy takie zdjęcia portretowe. Bo każda z nich to inna historia, inne doświadczenia i emocje. Fotografia wizerunkowa jest w stanie w sposób artystyczny ukazać osobowość modela. Ważna jest tutaj poza, oświetlenie oraz tło, na jakim wykonuje się zdjęcia. Wszystko to ma tworzyć spójną całość.

Sesja wizerunkowa w studio

Tym razem sesja fotograficzna zdjęć wizerunkowych odbyła się w klimatycznym studio, czego efekty widać nie tylko na zdjęciach, ale także i na nagraniach z backstage’u. Pokazują rolę fotografowanego modela oraz pracę naszego fotografa. To właśnie on znajduje indywidualne podejście do fotografowanej osoby, pomaga otworzyć się przed obiektywem i wyrazić swoje wnętrze za pomocą tego pozornie zwykłego zdjęcia. 

W efekcie tej sesji wizerunkowej powstały zdjęcia w eleganckim i klimatycznym wydaniu. Praca w studio pozwoliła na różnorodność tła i przedstawienie określonego stylu. Gdy zdjęcia były już gotowe, wykonaliśmy retusz fotografii portretowej, który poprawił kondycję fotografii. 

Zdjęcia biznesowe

Nasze studio fotograficzne w Rzeszowie wykonuje profesjonalne zdjęcia biznesowe, profilowe, które bez problemu można wykorzystywać w celach zawodowych. Nasi klienci wykorzystują je na potrzeby korespondencji mailowej – stopki e-mail, zdjęć do CV, kreowaniu marek osobistych, profili zawodowych (LinkedIn, Facebook, Instagram), tworzonych prezentacji, publikacji, wywiadów, artykułów, komunikatorów (Messenger, WhatsApp, Telegram, Viber, Zoom, Discord, Twitter, inne), stron internetowych.

Profesjonalne zdjęcia biznesowe dobrze wykadrowane, o bardzo dobrej rozdzielczości to nie tylko dobra wizytówka ale również możliwość prezentacji pozycji zawodowej. Wykonujemy je zarówno w wersji czarno białej jak i kolorowej. Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną sesją w naszym studiu fotograficznym w Rzeszowie zapraszamy do kontaktu.

Fotografia wizerunkowa Rzeszów

Backstage seji wizerunkowej w studiu w Rzeszowie

Cennik fotografii wizerunkowej:

Sesja wizerunkowa, której efektem będą 3 niepowtarzalne i wyjątkowe fotografie wizerunkowe – 400zł
Sesja wizerunkowa, której efektem będzie 7 niepowtarzalnych i wyjątkowych fotografii wizerunkowych – 700zł

Każde dodatkowo wybrane ujęcie ponad zestaw podstawowy, po dokładnej obróbce i retuszu – 75zł/szt.

Zdjęcia realizowane są w niesamowitej rozdzielczości – do 45mpx ( 8192 × 5464px ).

Zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie – +48 698 342 111

Przez Published On: 1 kwietnia, 2022Kategorie: Fotografia wizerunkowa1 komentarzTagi:
5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najczęściej oceniane
Najnowsze Najstarsze
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze