Fotografia reklamowa Rzeszów

Zrealizowałem sesję reklamową dla PWJ Folie z siedzibą w Soninie koło Łańcuta. Zdjęcia reklamowe, które wykonałem, obejmowały przygotowanie i montaż folii ochronnej LLumar. Jak w przypadku większości sesji reklamowych cały projekt wykonałem na 4 lampach błyskowych, bo bez dobrego oświetlenia na planie nie ma dobrych zdjęć ;)

Czy widziałeś kiedyś proces przygotowania i oklejania samochodu folią ochronną? Jeśli nie, zapraszam do obejrzenia skrótu do zdjęć. Krótko mówiąc, proces wygląda tak, że wszystkie chromowane i plastikowe części muszą zostać oklejone, aby wypolerować lakier. Ponieważ lakier musi być idealnie gładki, jak lustro do owijania folią. Następnie całość odtłuszcza się i natryskuje, gdyż montaż folii zawsze odbywa się na mokro.

Zdjęcia reklamowe folii samochodowych

W przypadku elementów mocno zakrzywionych, takich jak lusterka, konieczne jest podgrzanie folii parownicą, która zapewnia lepszą elastyczność podczas naciągania folii na dany element. Część elementów wycinamy ploterem, jak w tym przypadku godło logotypu Mercedesa. Najważniejsze jest jednak doświadczenie i dobra ręka montera i fotografa;)

Fotograf produktowy Marek Wolan

PWJ 02 PWJ 03 PWJ 05 PWJ 07 PWJ 08 PWJ 09 PWJ 11 PWJ 16 PWJ 17 PWJ 20 PWJ 24 PWJ 31 PWJ 32 PWJ 37 PWJ 38 PWJ 46 PWJ 50 PWJ 58 PWJ 60 PWJ 66 PWJ 70 PWJ 79

5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze