Nowa Era Kantorów: Jak Uwieczniliśmy Quark na Słowackiego 24/1

Nie tak dawno temu mieliśmy przyjemność pracować nad jednym z najbardziej innowacyjnych projektów w naszej karierze – realizacją wizualnej strony dla nowej sieci kantorów bitcoin o nazwie Quark. Lokal na ulicy Słowackiego 24/1 w naszym mieście to nie tylko kolejny punkt na mapie dla kryptowalutowych entuzjastów, ale również przestrzeń, która zasługuje na wyróżnienie. Oto jak przebiegała nasza współpraca.

Wnętrza lokalu Quark

Znajdując się w środku lokalu Quark, od razu czuć, że to nie jest zwyczajny kantor. Światło, wystrój oraz ogólna atmosfera kreują poczucie nowoczesności i innowacji. Nasze zdjęcia wnętrz miały na celu uchwycenie tej specyfiki.

Pracując nad fotografiami, skupiliśmy się na detalach: od powierzchni biurek po nowoczesne ekrany z kamerami do skanowania kodów QR, które obsługują transakcje. Chcieliśmy, by osoby przeglądające nasze zdjęcia poczuły, jak to jest stanąć w środku przyszłości finansów.

Ludzie za Innowacją

Nie można jednak zapominać, że za każdą technologią stoją ludzie. Dlatego ważnym elementem naszej sesji były zdjęcia wizerunkowe osób pracujących w Quark. Ich pasja i zaangażowanie w projekt były widoczne na każdym kroku. Staraliśmy się uchwycić to prezentując pracowników w naturalnym otoczeniu, ale również podkreślając ich profesjonalizm.

Film, który opowiada historię

Nie mogliśmy również przejść obojętnie obok możliwości stworzenia filmu promocyjnego dla Quark. Nasza wizja była jasna – chcieliśmy stworzyć film, który  prezentuje usługi sieci kantorów.

Film rozpoczyna się od szerokich ujęć lokalu na Słowackiego 24/1, wprowadzając widza w świat Quark. Następnie, w dynamicznych sekwencjach, prezentujemy interakcje klientów z nowoczesnymi urządzeniami, ich rozmowy z obsługą oraz atmosferę, która panuje w środku. Muzyka, której użyliśmy do filmu, podkreśla nowoczesny charakter sieci, jednocześnie dodając produkcji energii.

Podsumowanie

Praca nad projektem dla Quark była dla nas nie tylko wyzwaniem, ale również okazją do poznania jednej z najbardziej innowacyjnych marek w branży kryptowalutowej. Jest to dowód na to, że przyszłość finansów jest tuż za rogiem, a my mamy szansę być jej częścią.

Dzięki współpracy z Quark mieliśmy okazję nie tylko rozwijać nasze umiejętności, ale również obserwować, jak kryptowaluty stają się coraz bardziej dostępne dla przeciętnego obywatela. Lokal w Rzeszowie na Słowackiego 24/1 to więcej niż kantor – to miejsce, gdzie przeszłość spotyka się z przyszłością, a my jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tej historii.

Jeśli jesteście ciekawi efektów naszej pracy, zapraszamy do odwiedzenia lokalu Quark oraz do śledzenia ich mediów społecznościowych, gdzie nasze zdjęcia i film promują markę w cyfrowym świecie. Jeśli jesteście zainteresowani realizacją podobnego projektu dla swojej firmy – jesteśmy do dyspozycji!

Film promocyjny dla Kantoru Bitcoin – Quark

Zdjęcia wnętrz oraz zdjęcia wizerunkowe

Przez Published On: 14 sierpnia, 2023Kategorie: Video, Sesja komercyjna / reklamowa0 komentarzy
1 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze