Konsultacje/szkolenia fotograficzne Rzeszów

Wykonałeś sesje i masz problem, co dalej? Potrzebowałbyś porady, chciałbyś uzyskać cenne wskazówki od profesjonalistów fotografii? A może nauczyć się czegoś nowego lub poszerzyć swoje umiejętności? Nie wiesz jednak jak to robić, ponieważ interesuje Cię jedna konkretna umiejętność, ale nie potrafisz zacząć?

Szkolenia fotograficzne- dla kogo

Ostatnio przyglądając się pracy amatorów, bardziej zaawansowanych fotografów, a także profesjonalistów odkryliśmy jedną wspólną cechę wszystkich tych osób. Każdy z nich pragnie ulepszać poziom swoich prac oraz często boryka się z wieloma trudnościami, Często nie ma jednak osoby, która mogłaby stać się rozwiązaniem jego problemu i właśnie w tym momencie przychodzimy my.

Konsultacje oraz szkolenia z zakresu fotografii

Na naszej stronie ostatnio pojawiła się możliwość zakupienia specjalistycznych szkoleń czy konsultacji. Dotyczą one fotografii, filmu, aspektów mentalnych czy nawet weny twórczej. Każda konsultacja trwa około 2h. Oczywiście jest możliwość zarezerwowania większej ilości czasu, aby poruszyć większą ilość tematów, których Państwa interesują czy skupić większą uwagę na tym jednym. Mamy również możliwość poprowadzenia wybranych przez Państwa szkoleń online dotyczących mentalności fotografa oraz obróbki czy retuszu zdjęć. Jeśli zaś zarezerwowaliby Państwo inny typ konsultacji, odbywają się one stacjonarnie w naszym studiu fotografii w Rzeszowie na ul. Grunwaldzkiej 18/2.

Tematy konsultacji

Fotografowanie jest sztuką. Aby wykonać dobre zdjęcie, należy połączyć odpowiednią wiedzę, praktyczne umiejętności oraz artystyczną wizję. W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne tematy szkoleń. Od podstaw obsługi aparatu po obróbkę i retusz zdjęć, tak aby wyglądały zjawiskowo i prezentowały się na bardzo wysokim poziomie. Przekazujemy wiedzę w zakresie fotografii produktowej, wizerunkowej, wnętrz i nieruchomości, Jednym z obszarów płaszczyzny fotograficznej, w którym prowadzimy szkolenia, jest fotografia ślubna oraz okolicznościowa, która znajduje się przede wszystkim w zakresie wieloletniego doświadczenia prowadzącego tę usługę Marka Wolna-pasjonata posiadającego 18-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Możecie nauczyć się również montażu filmów, Adobe Illustratora, a także przydatnej w obecnych czasach fotografii mobilnej. Oprócz samej wiedzy i praktyki ogromną rolę odgrywa podejście do klienta, a także mentalność fotografa. Z tego powodu oferujemy Wam konsultacje dotyczące pracy nad sobą oraz dobrego porozumienia się z klientem, jak i czytania charakteru z twarzy i postawy człowieka.

 

Zamów już dziś 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chciałbyś uzyskać przydatne rady z zakresu fotografii zakup naszą najnowszą usługę. Pozwoli Ci to na zdobycie praktycznych i kreatywnych umiejętności, aby wykonać profesjonalne pracę i rozwijać swój talent jeszcze lepiej.

Przez Published On: 24 marca, 2023Kategorie: Dla firm, Fotograf / Studio0 komentarzy
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze