Sesje lifestylowe produktów

Fotografia gra jedną z istotniejszych roli w reklamie oraz e-commerce. To właśnie ona pozwala na przedstawienie produktu lub usługi w sposób, który trafia bardziej do odbiorcy, niż sam tekst. Przedstawia je w sposób rzeczywisty. Co więcej, jeśli Twoja strona zawiera zdjęcia produktów, klient będzie skłonny dokonać zakupu drogą internetową, co stawia na jego wygodę a Twój rozwój.

Jaką rolę grają jednak zdjęcia lifestylowe, różniące się od standardowych zdjęć produktowych? Jakie emocje mają wywołać u odbiorcy? Zapraszamy do czytania!

Zdjęcia stylizowane

Zdjęcia lifestylowe prezentują możliwy sposób użytku, do jakiego jest przeznaczony fotografowany produkt. Celem głównym jest zaprezentowanie go potencjalnemu klientowi oraz przekonanie, że jest to właśnie to, co spełni jego potrzeby.

Fotografia lifestylowa jest narzędziem przekazania emocji, które oddziaływać mają na odbiorcę. Widząc na przykład kobietę leżącą na hamaku, niemal czujemy  jej zrelaksowanie i radość. Zdjęcie opowiada o przeznaczeniu przedmiotu, jego wyglądzie i o tym, jak możemy się poczuć, posiadając go.

Zdjęcia lifestylowe hamaków

Wykonana przez nas sesja zdjęciowa lifestylowa miała na celu zaprezentowanie produktu, jakim był hamak tak, by pokazywała ona możliwy sposób użytku i wygląd. Zdjęcia z modelką budzą zaufanie odbiorcy i zachęcają poprzez swoją wiarygodność do zakupu.

Przedstawione zostały też elementy wyróżniające produkt, czyli materiał, z którego on został wykonany oraz dodatkowe kieszonki na drobiazgi. Dodatkowo atutem hamaku jest wygoda jego przechowywania, co również zostało podkreślone za pomocą zdjęć lifestylowych.

Efekty sesji lifestylowej

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, otrzymasz profesjonalne zdjęcia w świetnej jakości, które są już po obróbce komputerowej. Takie zdjęcia stylizowane przeznaczone są na stronę internetową, jak i media społecznościowe, w których reklamujesz swoją markę.

Zapraszamy do współpracy! Zapewnij swoim klientom profesjonalne zdjęcia, które poprzez swój atrakcyjny wygląd zachęcą do zakupu. Skontaktować się z nami możesz za pomocą naszej strony internetowej lub telefonu.

Przez Published On: 11 października, 2022Kategorie: Fotografia produktowa, Dla firm0 komentarzy
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze