Profesjonalna sesja zdjęciowa apartamentów

Fotografia wnętrz cieszy się w ostatnich latach sporą popularnością. Dzięki niej można przedstawić dom czy mieszkanie w doskonałym świetle, skupiając się na korzystnych szczegółach oraz detalach. Tego typu fotografia ma za zadanie przedstawienie ogólnego charakteru prezentowanego wnętrza, tak aby zachwycić odbiorcę. Bezpośrednio przekłada się to na efektywność sprzedaży czy wynajmu danego miejsca. Dobrej jakości zdjęcia i odpowiednia ich obróbka to prawdziwy klucz do sukcesu, o czym wielokrotnie się już przekonałem. Dzięki świetnym ujęciom można w szybki i bardzo dokładny sposób zaprezentować dom, mieszkanie, pokoje czy apartamenty przeznaczone na wynajem krótko – i długoterminowy, a także na sprzedaż wszystkim potencjalnym zainteresowanym. Z reguły ciężko jest uzyskać podobną skuteczność przy kiepsko wykadrowanych bądź słabo oświetlonych fotografiach o niskiej rozdzielności.

Fotograf wnętrz

W swojej karierze niejednokrotnie już wykonywałem zdjęcia tego typu. Posiadam duże doświadczenie, świetnej jakości sprzęt, profesjonalną wiedzę i kreatywne pomysły. Wszystko to pozwalają zaprezentować Państwa wnętrze najlepiej jak jest to tylko możliwe. Finalny wygląd zdjęć to kwestia nie tylko dobrego kadrowania i czynników technicznych, ale również odpowiedniej obróbki fotografii w programie graficznym – w swojej pracy stawiam przede wszystkim na przemyślane podkreślenie walorów, unikając jednocześnie efektu „przerysowania” i nadmiernej ingerencji w specyfikę ujęć. Dzięki temu każdy może mieć pewność, że efekt końcowy nie będzie odbiegał od realnego wyglądu, a zdjęcia będą ukazywać to, czego klient może spodziewać się w danym wnętrzu – z delikatnym i subtelnym podkreśleniem wszystkiego tego, co jest warte uwagi przy jednoczesnym minimalizowaniu ewentualnych mankamentów.

Koszty zdjęć obiektowych

Zdjęcia obiektowe można wykonać już za 350 zł, a można również za 1000 zł – rozbieżność proponowanych stawek jest naprawdę bardzo szeroka. Wiele zależy jednak od umiejętności i zaangażowania fotografa, w końcu jest to zawód wymagający odpowiedniej dozy kreatywności i niezliczonych umiejętności. Proponowane przeze mnie ceny są przystępne, ale jestem świadomy tego, ile pracy wymaga odpowiednio wykonana praca. Poprzednie, liczne współprace z klientami (chociażby właścicielami hoteli, sal na wynajem czy obiektów mieszkalnych na sprzedaż) nauczyły mnie pewnej prostej rzeczy – dobrej jakości ujęcia pozwalają zyskać nowych zainteresowanych czy kupujących, a cena takowej inwestycji bardzo szybo się zwraca (i to zazwyczaj z dużą nawiązką).

Bardzo często dostaje informacje zwrotne ze strony swoich zadowolonych klientów, które jednoznacznie mówią o tym jak wiele zmieniła profesjonalna sesja zdjęciowa wnętrz – dobrze prosperujące mieszkania czy apartamenty na wynajem zyskały rezerwacje nawet na 6 miesięcy do przodu, a nieruchomości na sprzedaż nowych właścicieli (nawet te, które przed wstawieniem do oferty profesjonalnych kadrów oczekiwały na sprzedaż nawet przez kilkanaście tygodni bądź miesięcy). Wszystko to w prosty i dosadny sposób podkreśla zasadność, efektywność i „siłę przebicia” dobrej jakości ujęć fotograficznych w branży – wielokrotnie mówią o tym  specjaliści do spraw sprzedaży.

Przeciętny koszt sesji fotograficznej mieszkania lub domu w okolicach Rzeszowa to koszt z rzędu 400-600 zł. Cena ostateczna uzależniona jest między innymi od metrażu obiektu, liczby ujęć oraz dodatkowych, indywidualnych ustaleń z każdym zainteresowanym – zapraszam do kontaktu, celem ustalenia specyfiki współpracy oraz jej ostatecznej wyceny.

Więcej realizacji można obejrzeć w portfolio na stronie. Jeżeli interesują Cię zdjęcia wnętrz apartamentu, mieszkania, lokalu pod wynajem lub na sprzedaż zapraszamy do KONTAKTU.

Fotograf wnętrz Rzeszów

toaleta wanna w łazience łazienka łóżko w apartamencie 0018 0022 0025 0028 0029 0030 sesja zdjęciowa łazienki sesja fotograficzna łazienki łóżko dziecięce sesja fotograficzna pokoju dla dziecka sesja fotograficzna pokoju dziecięcego 0043 balkon balkon lustro ścienne sesja fotograficzna kuchni sesja fotograficzna salonu salon w apartamencie aneks kuchenny w apartamencie aneks kuchenny w apartamencie fotel umywalka drzwi szafka nocna wanna panel do sterowania klimatyzacją kominek 0122 0139 aneks kuchenny salon salon z aneksem kuchennym w apartamencie 0145 lustro ścienne w apartamencie szafa w apartamencie szafa korytarz w apartamencie garderoba w apartamencie figurka psa miejsce parkingowe

5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze