Fotografia apartamentów w Bukowinie Tatrzańskiej

Tej zimy miałem okazję odbyć wyjazd służbowy do Bukowiny Tatrzańskiej – miejsca, do którego często wracam. Cenię je przede wszystkim za niebywały klimat oraz możliwość podziwiania przepięknych widoków. Za każdym razem, gdy odwiedzam Bukowinę, zaglądam do moich przyjaciół – posiadają oni tam już jeden obiekt, a teraz stali się właścicielami kolejnego – nowego, ogromnego i jakże przepięknego pensjonatu. To właśnie w nim odbyła się moja ostatnia profesjonalna sesja zdjęciowa, którą uważam za naprawdę bardzo udaną – głównie przez możliwość wykonania zdjęć w zimowej atmosferze, gdy miejsce to prezentuje się w pełnej krasie. Dlaczego jednak jestem aż tak zafascynowany tym miejscem? Czy charakteryzuje się ono czymś specjalnym? Dla jakiego typu odwiedzających jest ono przeznaczone – czy istnieje możliwość pobytu z dziećmi? Możecie dowiedzieć się tego z niniejszego wpisu.

Profesjonalna sesja zdjęciowa wnętrz w pensjonacie

Górskie Wspomnienie – bo właśnie tak się nazywa ten obiekt – ulokowane jest w jednej z najciekawszych widokowo części miejscowości. Obiekt ten przeznaczony jest wyłącznie dla gości indywidualnych, podróżujących rodzinnie. Składa się z szesnastu pokoi (przekłada się to na ponad osiem godzin zdjęciowych). Wyposażone zostało także w lodówki i czajniki, narciarnię, przechowalnię rowerów, a także aneks kuchenny, co czyni je w pełni komfortowym. Na piętrze znajduje się klimatyczna recepcja, hol, kuchnia, kilka pokoi dwupiętrowych, a także ogromna jadalnia łącząca stary obiekt z nowym. Jest to miejsce przeznaczone zarówno dla osób podróżujących w parach, jak również całą rodziną. W związku z tym, nie należy mieć obaw, że zabraknie tam miejsca dla dzieci – znajduje się tam także specjalny, przepełniony kolorami kącik. Przed domem można dostrzec duży ogród z panoramą rodem z bajki lub wyjętą prosto z obrazu jakiegoś niezwykle znanego i utalentowanego malarza. Z jego perspektywy można ujrzeć polskie góry – Tatry.

Zdjęcia apartamentów w górach

Zamieszczone w niniejszym wpisie fotografie zostały wykonane w grudniu. Z uwagi na bardzo krótki dzień (około godziny 14/15 wykonanie dobrej jakości zdjęcia staje się niemożliwe), musiały być zrobione w nocy oraz kolejnego dnia rano. Fotografie przedstawiają przede wszystkim wygląd budynku, w którym się zatrzymałem – został uwieczniony na nich nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także wystrój wnętrza, w związku z czym można dowiedzieć się, jak prezentują się poszczególne pomieszczenia. Za dość istotne uznałem przedstawienie wyjątkowych detali znajdujących się we wewnątrz Górskiego Wspomnienia – zdobionych drewnianych balustrad czy nietuzinkowych mebli. Na uwagę zasługuje także fakt, że dodatki (np. pościel, dywan) także zostały w idealny sposób dopasowane do charakteru wnętrza – całość jest utrzymana w góralskim, aczkolwiek stosunkowo nowoczesnym stylu. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe informacje z łatwością można stwierdzić, że obiekt ten został zaprojektowany z pełną dbałością o każdy detal, co czyni go całkowicie wyjątkowym. Uważam, że jest to miejsce jak najbardziej warte polecenia!

Poniżej znajduje się fotograficzny skrót – wirtualny spacer po obiekcie. Stworzyłem go głównie z myślą o miłośnikach gór, którzy poszukują miejsc wartych odwiedzenia. Mam nadzieję, że taka forma prezentacji przypadnie Wam do gustu.

Po więcej zdjęć tego typu serdecznie zapraszam do zapoznania się z następującym artykułem: Fotografia wnętrz apartamentów / Fotograf Rzeszów. W przyszłości planuję także wzbogacić mojego bloga o podobne relacje z tego typu wyjazdów.

Jeżeli interesuje Cię fotografia architektury, obiektów, apartamentów, hoteli, mieszkań na wynajem lub na sprzedaż zapraszam do kontaktu. Nasze studio fotograficzne przygotuje odpowiednią ofertę.

Fotografia obiektowa Marek Wolan

góry zdjęcia pensjonau w górach fotografia restauracji w pensjonacie zdjęcie jadalni w pensjonacie fotografia jadalni w pensjonacie zdjęcie jadalni w pensjonacie górskim zdjęcie sypialni w pensjonacie łóżko w sypialni łazienka profesjonalna sesja zdjęciowa wnętrza pensjonatu łazienka stół w salonie schody z drewnianą balustradą jadalnia kuchnia stół w salonie sypialnia pokój w pensjonacie sofa w salonie pokój w pensjonacie sypialnia drewniane schody sypialnia drewniane meble w sypialni pokój w pensjonacie minilodówka w pokoju sesja pensjonatu w górach

5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze