Fotografia wnętrz w Bukowinie Tatrzańskiej

Tej zimy miałem okazję odbyć wyjazd służbowy do Bukowiny Tatrzańskiej – miejsca, do którego często wracam. Cenię je przede wszystkim za niebywały klimat oraz możliwość podziwiania przepięknych widoków. Za każdym razem, gdy odwiedzam Bukowinę, zaglądam do moich przyjaciół – posiadają oni tam już jeden obiekt, a teraz stali się właścicielami kolejnego – nowego, ogromnego i jakże przepięknego pensjonatu. To właśnie w nim odbyła się moja ostatnia profesjonalna sesja zdjęciowa, którą uważam za naprawdę bardzo udaną – głównie przez możliwość wykonania zdjęć w zimowej atmosferze, gdy miejsce to prezentuje się w pełnej krasie. Dlaczego jednak jestem aż tak zafascynowany tym miejscem? Czy charakteryzuje się ono czymś specjalnym? Dla jakiego typu odwiedzających jest ono przeznaczone – czy istnieje możliwość pobytu z dziećmi? Możecie dowiedzieć się tego z niniejszego wpisu!

Profesjonalna sesja zdjęciowa wnętrz w wyjątkowym pensjonacie

Górskie Wspomnienie – bo właśnie tak się nazywa ten obiekt – ulokowane jest w jednej z najciekawszych widokowo części miejscowości. Obiekt ten przeznaczony jest wyłącznie dla gości indywidualnych, podróżujących rodzinnie. Składa się z szesnastu pokoi (przekłada się to na ponad osiem godzin zdjęciowych). Wyposażone zostało także w lodówki i czajniki, narciarnię, przechowalnię rowerów, a także aneks kuchenny, co czyni je w pełni komfortowym. Na piętrze znajduje się klimatyczna recepcja, hol, kuchnia, kilka pokoi dwupiętrowych, a także ogromna jadalnia łącząca stary obiekt z nowym. Jest to miejsce przeznaczone zarówno dla osób podróżujących w parach, jak również całą rodziną. W związku z tym, nie należy mieć obaw, że zabraknie tam miejsca dla dzieci – znajduje się tam także specjalny, przepełniony kolorami kącik. Przed domem można dostrzec duży ogród z panoramą rodem z bajki lub wyjętą prosto z obrazu jakiegoś niezwykle znanego i utalentowanego malarza. Z jego perspektywy można ujrzeć polskie góry – Tatry.

Diabeł tkwi w szczegółach

Zamieszczone w niniejszym wpisie fotografie zostały wykonane w grudniu. Z uwagi na bardzo krótki dzień (około godziny 14/15 wykonanie dobrej jakości zdjęcia staje się niemożliwe), musiały być zrobione w nocy oraz kolejnego dnia rano. Fotografie przedstawiają przede wszystkim wygląd budynku, w którym się zatrzymałem – został uwieczniony na nich nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także wystrój wnętrza, w związku z czym można dowiedzieć się, jak prezentują się poszczególne pomieszczenia. Za dość istotne uznałem przedstawienie wyjątkowych detali znajdujących się we wewnątrz Górskiego Wspomnienia – zdobionych drewnianych balustrad czy nietuzinkowych mebli. Na uwagę zasługuje także fakt, że dodatki (np. pościel, dywan) także zostały w idealny sposób dopasowane do charakteru wnętrza – całość jest utrzymana w góralskim, aczkolwiek stosunkowo nowoczesnym stylu. Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe informacje z łatwością można stwierdzić, że obiekt ten został zaprojektowany z pełną dbałością o każdy detal, co czyni go całkowicie wyjątkowym. Uważam, że jest to miejsce jak najbardziej warte polecenia!

Poniżej znajduje się fotograficzny skrót – wirtualny spacer po obiekcie. Stworzyłem go głównie z myślą o miłośnikach gór, którzy poszukują miejsc wartych odwiedzenia. Mam nadzieję, że taka forma prezentacji przypadnie Wam do gustu.

Po więcej zdjęć tego typu serdecznie zapraszam do zapoznania się z następującym artykułem: Fotografia wnętrz / apartamentów / Fotograf Rzeszów. W przyszłości planuję także wzbogacić mojego bloga o podobne relacje z tego typu wyjazdów.

 

góry pensjonat w górach restauracja w pensjonacie jadalnia w pensjonacie jadalnia w pensjonacie jadalnia w pensjonacie sypialnia w pensjonacie łóżko w sypialni łazienka profesjonalna sesja zdjęciowa wnętrza pensjonatu łazienka stół w salonie schody z drewnianą balustradą jadalnia kuchnia stół w salonie sypialnia pokój w pensjonacie sofa w salonie pokój w pensjonacie sypialnia drewniane schody sypialnia drewniane meble w sypialni pokój w pensjonacie minilodówka w pokoju sesja pensjonatu w górach

5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Podobne wpisy