Fotograf na ślub Wetlina

Bieszczadzka sesja ślubna realizowana w Wetlinie – poniżej skromny skrót fotograficzny :)

Wetlina stanowi jedną z głównych tutejszych baz przystankowych dla turystów chcących odwiedzić dziewicze Bieszczady. Ponad miejscowością góruje majestatyczna Połonina Wetlińska (1255 m n.p.m.) i Smerek (1222 m n.p.m.). Szczyty te zdobywają niemal wszyscy wędrowcy odwiedzający Bieszczady, ale najbardziej popularne miejsca w tych górach nadal są tajemnicze i niezdeptane, jak inne górskie obszary w Polsce. Są więc znakomitą miejscówką do sesji ślubnej :)

Profesjonalna sesja ślubna na Połoninie Wetlińskiej

Kiedy narzeczeni zakładają trampki do sukni ślubnej i garnituru, zdjęcia muszą wyjść naprawdę fantastycznie. Podczas sesji ślubnej w Bieszczadach udało mi się uchwycić nie tylko niezwykły klimat panujący w górach, ale także radość nowożeńców, ich ogromną swobodę oraz wzajemną miłość. Profesjonalna sesja zdjęciowa wypadła naprawdę świetnie. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wypadu plenerowego zamieszczonych poniżej.

Najlepsze zdjęcia ślubne Rzeszów

fotografia gór fotografia gór sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w Bieszczadach sesja ślubna pary młodej w górach pan młody na tle gór para młoda na tle gór sesja fotograficzna pary młodej w górach para młoda młoda na tle gór panaa młoda na tle gór sesja ślubna pary młodej para młoda w górach para młoda w górach zdjęcie ślubne pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach pan młody w górach pani młoda w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach sesja ślubna pary młodej w górach fotografia gór

 

5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze