Зміст:

Fotograf w centrum Rzeszowa

Informacja dla wszystkich naszych aktualnych oraz przyszłych klientów. Udało się bo znaleźliśmy odpowiedni lokal i przenosimy nasze usługi fotograficzne jak i cały zakład Foto do samego centrum Rzeszowa. Dlatego zapraszamy wszystkich na otwarcie nowego studia fotograficznego na ul. Grunwaldzkiej 18/2.

Oficjalne otwarcie pierwszego Czerwca 2022!

Będzie to jedyne na Podkarpaciu profesjonalne studio fotograficzne do fotografii portretowej oraz fotografii zwierząt, w którym będzie można wykonywać profesjonalne zdjęcia naszym ukochanym czworonogom. Na miejscu będzie bardzo dobry groomer, dzięki któremu każdy pupil do zdjęcia będzie odpowiednio przystrzyżony oraz przygotowany. Warto nadmienić, że do końca czerwca każda osoba korzystająca z usługi naszego groomera otrzyma możliwość wspólnej sesji z pupilem w naszym profesjonalnym studiu fotograficznym. Nasze studio będzie naprzeciwko Instytutu Nauk Prawnych Uniwersytetu Rzeszowskiego, niedaleko Rynku, ul.Matejki, Sobieskiego, Okrzei i Asnyka.

Fotograf blisko Rynku

Naszą główną atrakcją oraz promocją podczas otwarcia Studia Fotograficznego w centrum Rzeszowa obok Rynku będzie możliwość zrobienia profesjonalnych zdjęć do dokumentów wraz z wydrukowaniem za jedyne 1zł. Jednakowo podczas otwarcia naszego lokalu foto nie zabraknie atrakcji, będzie dużo losowań bonów na darmowe profesjonalne sesje zdjęciowe. Nasz personel cały czas będzie chętny do odpowiadania na nurtujące was pytania w dziedzinie fotografii. Całe otwarcie naszego lokalu będzie filmowane przez profesjonalnego operatora, który to zmontuje i opublikuje na naszej stronie oraz social mediach.

Usługi fotograficzne w centrum miasta

Na zdjęcia do wszystkich typów dokumentów w tym do dowodu osobistego, paszportu, legitymacji szkolnej, indeksu, dyplomu, prawa jazdy zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich studentów i uczniów, jak również na sesje portretowe, wizerunkowe czy biznesowe. Dysponujemy również nowoczesnym sprzętem fotograficznym dlatego usługi są realizowane kompleksowo.

Studio fotografii

Od wielu lat wykonuję zdjęcia okolicznościowe takie jak fotografia ślubna. Wykonujemy również każdego miesiąca bardzo dużo zleceń z zakresu fotografii produktowej. Nowe studio w nowej lokalizacji rozszerza nasze możliwości oraz oferowaną jakość. Zapraszam serdecznie.

Marek Wolan

Pełną ofertę studia fotograficznego znajdziesz na stronie.

Usługi fotograficzne w centrum Rzeszowa

Lokalizacja

Przez Published On: 19 kwietnia, 2022Kategorie: Fotograf / Studio0 komentarzy
4.8 4 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze