Przez Published On: 19 kwietnia, 2022Kategorie: Fotograf / Studio0 komentarzy

Fotograf w centrum Rzeszowa

Informacja dla wszystkich naszych aktualnych oraz przyszłych klientów – udało się znaleźliśmy odpowiedni lokal i przenosimy się do centrum Rzeszowa. Dlatego zapraszamy wszystkich na otwarcie nowego studia fotograficznego na ul. Grunwaldzkiej 18/2 – zapraszamy na oficjalne otwarcie pierwszego Czerwca 2022!

Będzie to jedyne na Podkarpaciu profesjonalne studio fotograficzne do fotografii portretowej oraz fotografii zwierząt, w którym będzie można wykonywać profesjonalne zdjęcia naszym ukochanym czworonogom. Na miejscu będzie profesjonalny groomer, dzięki któremu każdy pupil do zdjęcia będzie odpowiednio przystrzyżony oraz przygotowany. Warto nadmienić, że do końca czerwca każda osoba korzystająca z usługi naszego groomera otrzyma możliwość wspólnej sesji z pupilem w naszym profesjonalnym studio. Nasze studio będzie naprzeciwko Instytutu Nauk Prawnych Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Atrakcje podczas otwarcia

Naszą główną atrakcją oraz promocją podczas otwarcia będzie możliwość zrobienia profesjonalnych zdjęć do dokumentów wraz z wydrukowaniem za jedyne 1zł. Jednakowo podczas otwarcia naszego lokalu nie zabraknie atrakcji, będzie dużo losowań bonów na darmowe profesjonalne sesje zdjęciowe. Nasz personel cały czas będzie chętny do odpowiadania na nurtujące was pytania w dziedzinie fotografii. Całe otwarcie naszego lokalu będzie filmowane przez profesjonalnego operatora, który to zmontuje i opublikuje na naszej stronie oraz social mediach.

Usługi fotograficzne w centrum miasta

Na zdjęcia do wszystkich typów dokumentów w tym do dowodu osobistego, paszportu, legitymacji szkolnej, indeksu, dyplomu zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich studentów i uczniów, jak również na sesje portretowe, wizerunkowe czy biznesowe. Dysponujemy również nowoczesnym sprzętem fotograficznym dlatego usługi są realizowane kompleksowo. Pełną ofertę studia fotograficznego znajdziesz na stronie.

Usługi fotograficzne w centrum Rzeszowa

Lokalizacja

5 2 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze