Zdjęcie do dyplomu ukończenia studiów

Nasze studio fotograficzne w centrum Rzeszowa wykonuje, przygotowuje zdjęcia do dyplomu ukończenia studiów dla studentów od ręki. Poza wykonywanie zdjęć zajmujemy się również retuszem zdjęć gotowych przesłanych online lub dostarczonych do naszego studia osobiście. Retuszowi poddajemy wyłącznie zdjęcia, które się do tego kwalifikują.

Zdjęcia do dyplomu ukończenia studiów są nieco większe od zdjęć do pozostałych dokumentów. Różni je wysokość 65mm zamiast 45mm jak w przypadku pozostałych dokumentów. Jest to rozmiar wymagany przez uczelnie w Polsce. Na zdjęciu do dyplomu dozwolony jest lekki uśmiech. Dozwolone są zarówno zdjęcia czarno białe jak i kolorowe. Dodatkowo nie stosuj nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych.

Fotograf ul.Grunwaldzka 18/2 Rzeszów

Jeżeli chcesz mieć aktualne i bardzo dobrze wykonane zdjęcie powinieneś zadbać o kilka ważnych detali:

– rozmiar zdjęcia 45 x 65mm,

– rozdzielczość 300dpi,

– parametry zdjęcia 70% głowa

– jednolite tło białe, szare, błękitne.

Zdjęcia dla studentów

Wszystkich zainteresowanych wykonaniem zdjęcia do dyplomu zapraszamy do naszego studia fotograficznego na ul.Grunwaldzkiej w Rzeszowie. Zdjęcia wykonujemy praktycznie od ręki. Wykona je fotograf zajmujący się profesjonalnie zdjęciami do dokumentów. Jeżeli chcecie nam zlecić retusz ze studiów w tym celu prosimy o telefon lub kontakt mailowy.

Fotograf Marek Wolan

zdjecie do dyplomu rzeszow

Lokalizacja / Nasze studio