Zdjęcia reklamowe w branży stomatologicznej

Po raz kolejny wykonaliśmy usługę sesji zdjęciowej gabinetu dla branży stomatologicznej, która reklamuje go i prezentuje od innej strony. Takie zdjęcia reklamowe mogą zostać wykorzystane na stronie internetowej gabinetu lekarskiego, plakatach, jak i ulotkach. Ich profesjonalizm i jakość pomoże w budowaniu dobrego wizerunku branży stomatologicznej w oczach pacjentów.

Zdjęcia gabinetu dentystycznego w Rzeszowie

Wykonując zdjęcia reklamowe gabinetu stomatologicznego, chcieliśmy przedstawić nie tylko ogólny wystrój wnętrz i sprzęt, ale przede wszystkim detale, które czynią go jeszcze bardziej atrakcyjnym. To właśnie one przekazują nam informację o tym, jaki klimat i styl panuje w danym miejscu.

Fotografia reklamowa kliniki Albadent

Zdjęcia gabinetu stomatologicznego, które zrealizowaliśmy, wykonane zostały w rzeszowskim Albadent. Gabinet ten specjalizuje się między innymi w stomatologii estetycznej, chirurgiczno-implantologicznej oraz ogólnostomatologicznej, o czym świadczy nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Tym właśnie odznacza się gabinet – nowoczesnością.

Zdjęcia budynku kliniki stomatologicznej Albadent wykonaliśmy za dnia i po zmroku, by ukazać jego kontrast. Sesja fotograficzna wnętrz kliniki zaprezentowała schludność poczekalni oraz innych pomieszczeń.

Atutową cechę gabinetów stomatologicznych szczególnie da się zauważyć w pomieszczeniu zabiegów oraz badań. Zdjęcia skupiają uwagę na nowatorski sprzęt poprzez zamknięcie w kadrze jednego przedmiotu  i ukazanie jego detali. Oprócz sesji wnętrz usługa wykonania zdjęć gabinetu stomatologicznego zawierała w sobie sesję lifestylową aranżowaną. Za jej pomocą przedstawiliśmy pracę stomatologów oraz miejsce zabiegów. Można rzec, że sesja ta jest codziennością ujętą w obiektywie.

Jeżeli również interesują Cię zdjęcia reklamowe firmy zapraszamy do kontaktu. Nasze studio fotograficzne przygotuje ofertę i podejmie się nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia.

Fotografia reklamowa Rzeszów – Marek Wolan

Backstage sesji wizerunkowej

Sesja wizerunkowa kliniki stomatologicznej Albadent odbyła się w innym terminie, nagrany backstage tej sesji możecie obejrzeć poniżej. Efekty na blogu niebawem :)

Przez Published On: 15 kwietnia, 2022Kategorie: Dla firm, Fotografia architektury0 komentarzy
5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze