Fotografia reklamowa galanterii drewnianej

Przedstawienie produktu w warunkach domowych dodaje klimatu oraz stylu zdjęciom produktowym. Prezentują też możliwy sposób użytku, do jakiego jest przeznaczony produkt. Szczególnie sprawdza się to w przypadku przedmiotów do wykorzystania w domu jak ozdoby czy gadżety kuchenne.

Za pomocą zdjęć produktowych aranżowanych można przedstawić także wyroby producenta galanterii drewnianej.

Zdjęcia produktowe dla producenta wyrobów z drewna

Zdjęcia produktowe dla producenta galanterii drewnianej wykonaliśmy w formie klasycznej, czyli na białym tle oraz w postaci zaaranżowanej. Wałek do ciasteczek czy miseczki w różnych kształtach przedstawione są na jednolitym tle, ale także w momencie ich użycia. Takie rozwiązanie ukazuje produkt w bardziej atrakcyjny sposób.

Z kolei zdjęcia produktowe aranżowane ozdób wykonanych z drewna dodają przytulnego klimatu całej sesji. W przypadku świecznika, który został zwymiarowany i prezentuje się na białym tle, klient na stronie producenta otrzymuje informację o wymiarach produktu już na zdjęciu.

Zdjęcia reklamowe hamaków

Podczas tej sesji na zdjęciach produktowych znalazły się jeszcze hamaki w różnych wariantach kolorystycznych. Skupiliśmy się na dokładnym przedstawieniu konstrukcji produktu za pomocą zbliżenia na konkretne części, czy materiał, z jakiego hamak został wykonany. Powstała też infografika oraz sesja lifestylowa hamaku.

Fotograf produktowy – Marek Wolan

5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze