Sesja świąteczna Rzeszów

Pierwsze miesiące życia to jeden z najpiękniejszych momentów dla wszystkich młodych rodziców. To właśnie te chwile będzie się wspominać przez całe przyszłe życie. W każdym roku przychodzi jednak jeden z najbardziej oczekiwanych dla nas czasów- okres Świąt Bożego Narodzenia. To właśnie wtedy spotykamy się z całą rodziną, ubieramy choinkę i wieszamy lampki świąteczne, podczas gdy nasze pociechy z ogromną radością otwierają swoje magiczne prezenty. Wszystko tworzy tak piękny klimat, którego szkoda by było nie uwiecznić na naszym zdjęciu.

Sesja w klimacie świąt

Wyobraź sobie teraz wszystko po kolei. Twoja kochana pociecha umieszczona wśród wybranych przez Ciebie ozdób świątecznych, ubrana w ciuszki, które same w sobie wyszczególnią jej wyjątkowość, a tym samym nawiążą do obchodzonego święta. A wszystko to otoczone kolorowymi światełkami i udekorowane wedle Państwa upodobań. Marzycie o sesji wśród białego futerka czy może obok pluszowego Mikołaja? To wszystko jest u nas możliwe. Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie, starając się, by mogli Państwo wspominać te cudne momenty, patrząc na profesjonalnie wykonane przez nas zdjęcia, w które wkładamy całe nasze serce i pasję. Każde bowiem z dzieci naszych klientów jest inne, a co za tym idzie, potrzebuje innego ustosunkowania się i wyjątkowości w każdym calu wykonywanego błysku lampy w naszym studio.. Dlatego podczas każdej sesji tworzymy jak najlepszą atmosferę, by wszystko przebiegło w jak najmilszym dla Państwa klimacie.

Fotografia dziecięca – sesja Emilki

Tym razem gwiazdą przed naszym obiektywem była przecudna Emilka. Cała scenografia była tak zaplanowana by ubranko dziewczynki odznaczało się spod ciemnozielonej kanapy, co dało nam obraz typowych kolorów świątecznych. Podczas tego zadania staraliśmy się, by każde spojrzenie i uśmiech dziecka dostało swoje odzwierciedlenie na naszym zdjęciu. Po całej sesji świątecznej wszystkie ujęcia zostały poddane profesjonalnemu retuszowi, aby jeszcze bardziej poprawić ich jakość i wyszczególnić wszystkie ważne szczegóły.

Szukasz może kogoś, kto uwieczniłby w obiektywie aparatu najpiękniejszą chwilę dzieciństwa Twojego dziecka, podczas przeżywania jego pierwszych magicznych Świąt Bożego Narodzenia? Marzysz o tym byś mógł posiadać pamiątkę na przyszłe lata wykonaną przez profesjonalnych fotografów, którzy zwrócą uwagą na wszystkie ważne dla Ciebie rzeczy, a dodatkowo umieszczą to wszystko w klimacie padającego śniegu, ukazania się 1 gwiazdki i rozpalenia światełek choinkowych? Jeśli ujęło Cię więc coś z naszych propozycji to serdecznie zapraszamy do KONTAKTU.

Jak ubrać się na sesję świąteczną?

Sezon na sesje świąteczne właśnie się rozpoczął, w związku z tym chcielibyśmy odpowiedzieć na często zadawane pytanie, a mianowicie ,,Jak mam się ubrać?”  Poniżej napiszemy co najlepiej ubrać by wszystko komponowało się w świątecznej. Możecie potraktować te porady jako punkt wyjścia do stworzenia własnego zestawu. Liczy się to by części garderoby nie tylko do siebie pasowały ale także do naszej aranżacji. Dlatego w tym przypadku najlepiej sprawdza się kolory takie jak czerwony, zielony, brązowy, biały, beżowy. Najlepszym wyborem będzie W przypadku większej ilości osób warto by było  ubrać się w taki sposób by elementy garderoby pasowały do siebie się nawzajem.

Przez Published On: 15 grudnia, 2022Kategorie: Fotograf / Studio0 komentarzy
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze