Zdjęcia z chrztu w kościele oraz w domu

Chrzest Święty dziecka to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu rodziny. Zbiera się ona przy ołtarzu, by wspólnie uczestniczyć w tym sakramencie. Jest to także okazja do spotkania się z rodziną pomiędzy codziennymi obowiązkami.

Chcąc zachować wspomnienia, szczególnie dla dziecka, które w późniejszych latach będzie mogło spojrzeć na swój własny chrzest, wykonuje się zdjęcia z samego obrzędu, jak i przygotowań oraz świętowania. Wiemy, jak ważne jest wydarzenie Chrztu Świętego, dlatego staramy się poprzez nasze zdjęcia jak najlepiej upamiętnić te momenty.

Sesja z Chrztu Świętego Bliźniaków

Podczas tego Chrztu skupiliśmy się nie na jednym, a dwóch dzieciach, które miały przyjąć sakrament chrztu. Oprócz pierwszych chwil w pełnym gronie rodzinnym Zosi i Kuby ujęliśmy za pomocą zdjęć przygotowania, momenty, w których dopina się wszystko na ostatni guzik. A w tym przypadku zakłada się maluchom odświętne ubranka.

Chrzest Święty Fotograf Rzeszów

Zdjęcia przedstawiają piękno ceremonii Chrztu, gdy kapłan polewa główkę dziecka wodą. W kościele także udało nam się zrobić fotografię z całą obecną na Chrzcie rodziną. Już w domowym klimacie powstały oddające ciepło zdjęcia pamiątkowe  rodziców z Zosią i Kubą oraz dziadkami.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą usługą fotograficzną i poszukujesz fotografa na chrzest zadzwoń do nas lub napisz.

Fotograf na chrzest święty – M. Wolan

Przez Published On: 6 maja, 2022Kategorie: Chrzest Święty0 komentarzy
5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze