Chrzest to wyjątkowy czas dla każdego członka rodziny dziecka. To właśnie wtedy spotykają się wszyscy krewni, by uczcić obmycie swojego dzieciątka z grzechu pierworodnego. Same maleństwo, które ma już kilka miesięcy nosi na sobie czyste i białe szaty symbolizujące niewinność. W tym czasie wszystkie powiązane z nim osoby mogą na własne oczy być świadkami tego wydarzenia.

Fotograf na chrzciny Mielec

Chrzest wiążemy zazwyczaj z samym obrzędem w kościele, ale tak naprawdę już od pierwszego momentu spotkania się w domu rodziców i chrzestnych zaczyna się cała magia tego pięknego wydarzenia. Wtedy staramy się uchwycić każde towarzyszące temu emocje. Na naszych zdjęciach zamknięta jest radość oraz łzy wzruszenia. Po przygotowaniach i ubraniu naszego maleństwa udajemy się do kościoła, gdzie nasza pociecha zostaje poddana obrzędowi chrztu. Wszyscy bliscy mogą być świadkami tego pięknego wydarzenia. Również nasi fotografowie mają wtedy pełne ręce roboty. Chcemy bowiem, abyście mogli na waszych fotografiach dostrzec najważniejsze momenty z całego wydarzenia: radość chrzestnych, którzy zapalają świecę, oczka często przerażonego lub może spokojnego maluszka, uśmiechy rodziców, którzy mogą cieszyć się każdym pięknym momentem, a także stres by wszystko przebiegło zgodnie z planem. To wszystko kształtuje klimat, który warto ująć w błysku naszego zdjęcia.

Fotografowanie uroczystości

Po całej uroczystości przychodzi czas na świętowanie tej wielkiej radości w restauracji lub wybranym przez siebie lokalu. To właśnie wtedy cała rodzina może porozmawiać z młodymi rodzicami, a także zbliżyć się do najważniejszej osoby tego dnia, czyli maleństwa. Jako profesjonalna firma staramy się ukazać każdą najważniejszą chwilę na naszych zdjęciach. Wspólne posiłki, szczere rozmowy, żarty, porady, a może luźna wesoła rozmowa, To właśnie te momenty sprawiają, że fotografia potrafi zawrzeć w sobie te wszystkie magiczne chwile.

Zdjęcia z Chrztu dziecka

Ostatnio mieliśmy przyjemność wykonać sesję chrztu małego Huberta. Całe wydarzenie odbywało się w klimacie świątecznym, co oczywiście musieliśmy ukazać do najmniejszego szczegółu. Wszystko zaczęło się od momentu, w którym jego rodzice postanowili ubrać go w bardzo gustowny ubiór. Potem udali się do kościoła, gdzie w blasku słońca dokonało się to niesamowite wydarzenie. Uchwyciliśmy wszystkie momenty: zarówno wzruszenie chrzestnych, jak i cały obrzęd oraz błogosławieństwo, a nawet minę dziecka. Potem wykonaliśmy zdjęcia pamiątkowe przed ołtarzem oraz już w zaciszu domowym członków rodziny przy choince. Jeśli również jesteś zainteresowany, aby twoje dziecko uzyskało tak pamiątkę ze swojego chrztu, jak uwiecznienie każdego momentu przez naszych profesjonalistów, których praca jest największą pasją, to już teraz napisz do nas. Na pewno podejdziemy do Was w sposób indywidualny tak, byście byli Państwo zadowoleni z naszej usługi.
Przez Published On: 23 stycznia, 2023Kategorie: Chrzest Święty0 komentarzy
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze