Fotograf na chrzest

Fotografia Chrztu Świętego to sposób na zachowanie niepowtarzalnych chwil w życiu rodziny. Czy nie warto tak pięknych chwil zatrzymać na pięknych fotografiach? Staram się, aby to ważne w życiu Waszej rodziny wydarzenie, zostało zachowane w czystej nieskazitelnej formie, dlatego wykonywana przeze mnie fotografia Chrztu Świętego jest niezwykle naturalna. Dodając do tego porcję zdjęć portretowych dla upamiętnienia, całość tworzy piękną kompletną pamiątkę w formie unikalnych fotografii chrztu świętego :).

Zdjęcia z  Chrztu Świętego Rzeszów

Osobiście uważam, że uwiecznienie tego wydarzenia w formie reportażu, pozwala zachować te niesamowite relacje między dzieckiem a rodzicami oraz interakcje między bliskimi. Podczas reportażu dobry fotograf zawsze znajduję chwilę na sesję portretową najbliższych z dzieckiem oraz pamiątkowe zdjęcia grupowe. A czy wy już macie dobrego fotografa na chrzest święty z uprawnieniami do fotografowania uroczystości w kościele?

Fotograf na chrzciny – Marek Wolan

przygotowania do chrztu przygotowania do chrztu przygotowania do chrztu przygotowania do chrztu przygotowania do chrztu przygotowania do chrztu przygotowania do chrztu przygotowania do chrztu przygotowania do chrztu przygotowania do chrztu przygotowania do chrztu przygotowania do chrztu chrzest w kościele chrzest w kościele chrzest w kościele chrzest w kościele chrzest w kościele chrzest w kościele chrzest w kościele chrzest w kościele chrzest w kościele chrzest w kościele chrzest w kościele chrzest w kościele chrzest w kościele fotografia chrztu świętego fotografia chrztu świętego fotografia chrztu świętego fotografia chrztu świętego fotografia chrztu świętego chrzest marekwolan.com 0285

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najczęściej oceniane
Najnowsze Najstarsze
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Szymon
13/11/2017 08:46

Piękne zdjęcia. Będą wspaniałą pamiątką na długie lata ;)