Fotografia okolicznościowa

Chrzest to niezwykłe wydarzenie zarówno dla rodziców, jak i dziecka, a to wszystko, w otoczeniu najbliższej rodziny, która dumnie uczestniczy w tym sakramencie. Tak ważny moment staramy się uwiecznić naszymi fotografiami, które będą towarzyszyć osobie chrzczonej do końca jej życia. Są to zdjęcia, na które popatrzymy w miarę upływu lat, dlatego tak ważne jest, by były wykonane profesjonalnie i zawierały najważniejsze szczegóły.

Upamiętnimy każdy, nawet najmniejszy moment

Chrzest to nie tylko polanie główki dziecka wodą święcona. Cała magia tego wydarzenia rozpoczyna się w momencie przygotowań i oczekiwań na nadchodzącą mszę. Pomimo lekkiego stresu, serce każdego członka rodziny wypełnione jest radością. Najbliżsi są jednocześnie zabiegani i dumni ze swojej pociechy. A co z najważniejszym uczestnikiem sakramentu? Nie zawsze przecież siedzi tak grzecznie i spokojnie. Gdy jednak popatrzy się w naszą kamerę, swoimi oczami, to będzie to na pewno niezapomniana chwila warta uwiecznienia. Każdy z tych momentów zasługuje na osobny kadr, by wracać do niego częstymi wspomnieniami.

Fotografia samego chrztu i świętowania

Teraz stajemy przed kluczową chwilą. Zarówno maleństwo, rodzice, jak i fotograf z niecierpliwością czekali na ten moment. Kapłan dokonuje chrztu, a dziecko przybiera białą szatę. Całemu klimatowi towarzyszy zapalenie świecy przez chrzestnych. A wszystko to uwiecznione z pasją wykonującego swoje zadanie fotografa. Następnie czas na wspólne rodzinne zdjęcia przy ołtarzu. Na twarzach widnieje radość, w oddali widać jeszcze miejsce, gdzie został dokonany chrzest, a wszystko to na tle oryginalnego wystroju Twojego kościoła. Po udanej sesji rodzina cieszy się i świętuje doświadczenie właśnie co ochrzczonego maluszka. Wspólny posiłek, rozmowy z bliskimi, szczęście i gratulacje, to momenty, gdy wykonamy twoje zdjęcia w wybranym przez Ciebie klimacie i wedle pomysłów. Przepiękne udekorowane miejsce, wykwintne dania, wspólne spędzanie czasu i szczere rozmowy. Chcemy uwiecznić to jak najlepiej.

Fotografowanie chrztu Rzeszów

Tym razem naszym głównym bohaterem aparatu stał się nasz maluszek. Mieliśmy zaszczyt wykonać zdjęcia z tak ważnej dla rodziny chwili. Oczekiwania w niecierpliwości, cały przebieg obrzędu, skupienie i duma rodziców, pogodność dziadków czy spokojne zachowanie samego maluszka, to tylko niektóre z uchwyconych przez nas momentów.

Fotograf Rzeszów – sesje zdjęciowe najważniejszych uroczystości

Na naszych zdjęciach staramy się pokazać nie tylko niezwykłość całego wydarzenia, ale również emocje, klimat i niesamowitość samego miejsca. Do każdej sesji podchodzimy z pasją, indywidualnie, w zależności od klienta oraz z pełnym profesjonalizmem. Zapewniamy nie tylko zdjęcia, ale i późniejszy ich retusz, byście Państwo mogli, oczekiwać najlepszego rezultatu i zostali usatysfakcjonowani. Bowiem dbamy nie tylko o sam wygląd, ale i kondycję wizualną, jakość i dopracowanie każdego jednego ze zdjęć.
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i szukasz uprawnionego do wykonania zdjęć fotografa,  zapraszamy do KONTAKTU telefonicznie czy mailowo ;)

Zdjęcia na chrzest Rzeszów – M.Wolan

Przez Published On: 4 listopada, 2022Kategorie: Chrzest Święty0 komentarzy
5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze