Fotografia produktowa packshot

Równomierne oświetlenie, białe tło, jednolitość kolorów. Wszystko to ważne jest przy tworzeniu zdjęć produktowych, które mają zostać udostępnione na stronie internetowej branży meblarskiej do katalogu.

Aby wykonać zdjęcia produktowe mebli, potrzebna jest przestrzeń użytkowa  do ich zrobienia, profesjonalne oświetlenie, aparat oraz pomysł. Tym zajmujemy i zajęliśmy się my także w przypadku sesji produktowej dla firmy Bogateco z Rudnika nad Sanem, zajmującej się między innymi produkcją  mebli do domu i ogrodu.

Zdjęcia produktowe dla firm meblarskich

Tak jak wspomnieliśmy, oprócz sprzętu pozwalającego na wykonanie profesjonalnych zdjęć produktowych, potrzebny jest pomysł. Dokładniej mówiąc, pomysł na przedstawienie produktu pod takim kątem, by prezentował na jednym zdjęciu jak najwięcej szczegółów i atutów. Dzięki temu klient przeglądający stronę internetową z takimi fotografiami produktowymi, będzie miał jasny obraz tego, jak produkt wygląda. Także i jakość zdjęć przyciągnie uwagę odbiorców.

Pamiętając, że najpierw zwraca się uwagę na zdjęcie nie opis, do zdjęć produktowych dodaliśmy dokładne wymiary prezentowanych półek. Poprzez zwymiarowanie produktu od razu mamy informację na temat wysokości, szerokości i długości mebla.

Zdjęcia produktowe z wymiarami

Ponadto warto przedstawić zdjęcia produktowe mebla za pomocą aranżacji, szczególnie jeśli chodzi o meble takie jak szafki i półki. Nasze zdjęcia w estetyczny sposób prezentują półkę w takiej aranżacji. Oprócz zdjęć produktów zwymiarowanych, to także fotografia aranżowana przybliża klientowi rozmiary, ze względu na zestawienie przedmiotu z innymi. W przypadku półki są to książki oraz ozdoby.

Jeżeli chcesz uzyskać dobre zdjęcia produktowe na swoją stronę internetową lub do sklepu online zgłoś się do nas. Nasze studio fotograficzne z Rzeszowa chętnie podejmie się tego zlecenia. Realizujemy zlecenia z całej Polski.

Fotografia packshotowa Marek Wolan

Przez Published On: 14 kwietnia, 2022Kategorie: Dla firm, Fotografia produktowa0 komentarzy
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze