Zdjęcia produktowe dla e-commerce

Zdjęcia produktowe są tworzone na potrzeby stron internetowych, a w tym do katalogów, z których korzystają Twoi klienci. Firma, która inwestuje w przyszłość, tworząc stronę internetową, stawia także na profesjonalne zdjęcia produktowe. Jednak nie zawsze posiada odpowiedni do ich stworzenia sprzęt, dlatego zleca to profesjonalistom, którzy zapewnią mu najwyższą jakość zdjęć produktowych oraz ich odpowiednią obróbkę komputerową.

Zdjęcia produktowe urn

Nasza usługa wykonania zdjęć produktowych obejmuje nie tylko wykonanie profesjonalnych, w najwyższej jakości zdjęć, ale także ich zaawansowaną komputerową obróbkę. Ostateczny efekt sesji produktowej można zobaczyć na zdjęciach produktu na białym tle, a także na zdjęciach wyszparowanych. Retusz zdjęć pomaga pozbyć się niepotrzebnych odbić, które zakłócają całą kompozycję zdjęciową.

W ostatnim czasie zajęliśmy się sesją produktową urn drewnianych, która wymagała od nas wykonania zdjęć oraz ich wycinania. Fotografie produktów, które oferuje firma, mają zostać przeznaczone jako zdjęcia podglądowe na stronę internetową.

Urna drewniana jest alternatywą dla urny ceramicznej, dodatkowo o ciekawym designie. Podczas sesji produktowej skupiliśmy się na podkreśleniu materiału, z jakiego urna została stworzona oraz na jej zdobieniach o różnorakim motywie.

Efekty zdjęć produktowych

Chcesz, by Twój produkt znalazł się na fotografii w jak najlepszej postaci? Postaw na zdjęcia produktowe w najwyższej jakości. Zostaw to profesjonalistom, którym Ty jedynie przekazujesz produkty przeznaczone do sfotografowania. My zaś zajmujemy się całą resztą.

Zapraszamy do kontaktu w przypadku potrzeby wykonania zdjęć produktowych Twoim produktom, które zareklamować chcesz na swojej stronie internetowej, a może i social mediach. Zrób to poprzez nasz e-mail lub kontakt telefoniczny.

Przez Published On: 29 listopada, 2022Kategorie: Fotografia produktowa0 komentarzy
5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze