Zdjęcia kamienia na stronę www

Zdjęcia produktowe przeznaczone są głównie do udostępnienia ich na stronach internetowych producentów lub hurtowni. Pozwala to klientowi w szybki sposób zapoznać się z ofertą, jaką kieruje do niego producent.

Zdjęcia produktowe kamienia elewacyjnego, dekoracyjnego

Sesję zdjęć produktowych kamienia wykonaliśmy dla hurtowni zajmującej się sprzedażą kamienia naturalnego oraz dekoracyjnego. Zdjęcia te przedstawiły cały zakres produktów, które w swojej ofercie ma hurtownia, a także ich różnorodność kolorystyczną.

Zdjęcia na białym tle przedstawiają osobno każdy z rodzajów kamienia, jednak są one w zestawieniu po kilka sztuk. Są wykonane nie tylko od góry, ale też od boku, przez co widoczna jest grubość, struktura kamienia, a także to, czy kamienie są nieregularne.

Dodatkowo podczas sesji przed obiektywem znalazły się kamienie ogrodowe, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarowych.

Zdjęcia dla hurtowni kamienia w Rzeszowie

Dla dopełnienia sesji wykonaliśmy też zdjęcia wprost z hurtowni kamienia, gdzie składowane są wszystkie produkty, czyli kamienie przeznaczone do użycia do elewacji, podjazdów, ogrodzeń, a także i kamienie ozdobne. W najlepszy sposób zdjęcia te przedstawiają co do zaoferowania ma hurtownia kamienia, ponieważ pokazują różnorodność produktów.

Dzięki naszej usłudze zdjęć produktowych Twoja strona internetowa bądź katalog może zostać uzupełniony przez świetnej jakości zdjęcia, dzięki którym klient będzie miał wgląd w Twoje produkty, nawet nie wychodząc z domu. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą i chcesz również zamówić zdjęcia produktowe na stronę www dla swojej firmy zapraszamy do kontaktu.

Fotograf produktowy M.Wolan

Przez Published On: 19 maja, 2022Kategorie: Dla firm, Fotografia produktowa0 komentarzy
5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze