Zdjęcia produktowe typu duch

Zdjęcia produktowe typu ghost zyskały sporą popularność, ponieważ za ich pomocą przedstawia się odzież w całej okazałości. Efekt ten robi wrażenie, jakby ubranie wisiało na przeźroczystym manekinie. Jest to jednak wynik wykonania kilku zdjęć na manekinie, które są potem sklejone w całość tak, by nasz manekin nie był widoczny. Stąd wzięła się nazwa – zdjęcie typu ghost, inaczej typu duch.

Efekty zdjęć produktowych typu ghost

Takie zdjęcia produktowe w profesjonalny sposób uzupełniają stronę internetową, na której można dokonać zakupu ubrań. Najczęściej są właśnie wykorzystywane na strony sprzedawcy jako zdjęcie poglądowe ubrania.

Zdjęcia produktowe packshotowe, wykonane na białym tle, pozwalają skupić uwagę wyłącznie na prezentowanym produkcie. W tym przypadku jest to ubranie.

Sesja zdjęć produktowych typu ghost dla Barbary Wysockiej

Taką sesję typu ghost wykonaliśmy dla polskiej marki sygnowanej imieniem i nazwiskiem właścicielki i założycielki Barbara Wysocka. Marka oferuje ubrania hand-made wykonane ze skór naturalnych, czego efekty widać na zrobionych przez nas zdjęciach.

Przed obiektywem podczas sesji produktowej typu ghost znalazły się nie tylko bluzki i kurtki, ale także sukienki, spódnice oraz spodnie. Niemal każde ubranie zawieszone na manekinie zawierało skórzany element, czym odznacza się marka Barbara Wysocka.

Pomimo tego, że ubrania zostały wykonane z tego samego materiału, jakim jest skóra, to różnią się one kolorami oraz fasonami.

Nasza oferta zdjęć typu ghost

Aby wykonać zdjęcia produktowe typu ghost należy skupić się na tym, by nie tylko  ubranie na manekinie było ułożone symetrycznie, ale symetrią musi odznaczać się także oświetlenie. Takie zdjęcia produktowe powstają poprzez wykonanie fotografii ubraniu od przodu, a także jego lewej strony. I tak jak wspominaliśmy, zdjęcia te są potem sklejane w całość, z czego powstaje nasze zdjęcie duch.

Jeżeli interesuje Cię fotografia produktowa w tym zdjęcia modowe typu ghost, dzięki której Twoje produkty zostaną zaprezentowane w profesjonalny sposób na stronie internetowej, e-commerce, katalogu, zapraszamy do kontaktu. Napisz do nas lub zadzwoń.

Fotograf produktowy Rzeszów – M.Wolan

Przez Published On: 13 czerwca, 2022Kategorie: Dla firm, Fotografia produktowa0 komentarzy
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze