Fotografia odzieży Zagano pod e-commerce

Decydujące się na sprzedaż e-commerce firmy, muszą liczyć się z tym, że to właśnie fotografia zagra główną rolę w przedstawieniu oferowanych towarów. Zdjęcie, które umieszczane jest na stronie internetowej w katalogu, powinno zachować jak najlepszą jakość, bo właśnie dzięki temu klient będzie miał możliwość przyglądania się produktowi. Profesjonalnie taką fotografię nazywa się produktową.

Strona internetowa działa 24h/7, a więc poprzez zdjęcia produktowe klient może dokonać zakupu towaru nawet w nocy, ze względu na jego dobre przedstawienie.

Zdjęcia produktowe dla branży sportowej

Zdjęcia produktowe znajdują zastosowanie także w branży pływackiej, oferującej sprzęt oraz odzież pływacką. Wykonane na białym tle packshoty pozwalają na skupienie całej uwagi na prezentowanym towarze oferowanym przez hurtownię bądź producenta.

Zdjęcia produktowe dla branży pływackiej, a dokładniej odzież warto przedstawić na modelu, by pokazać, jak ubranie się układa.

Zdjęcia produktowe dla producenta odzieży pływackiej

Sesja produktowa, którą wykonaliśmy, przeprowadzona została dla producenta odzieży pływackiej  Zagano. Packshoty przedstawiają stroje kąpielowe damskie oraz męskie, czepki, oraz przydatne do pływania gadżety na basen dla pływaków.

Za pomocą zdjęć produktowych nakreśliliśmy to, iż producent w swojej ofercie ma zróżnicowane kolorystycznie i rodzajowo stroje kąpielowe. To samo tyczy się czepków dostępnych w różnych barwach.

Fotografia produktowa na stronę internetową

Zdjęcia produktowe, tak jak wspominaliśmy, wykorzystywane są w celach udostępnienia ich w katalogu na stronie internetowej producenta. Jeśli chcesz uzupełnić swoją stronę w profesjonalne zdjęcia produktowe, zapraszamy Cię do kontaktu!

Fotograf Packshot – M. Wolan

Przez Published On: 9 czerwca, 2022Kategorie: Dla firm, Fotografia produktowa0 komentarzy
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze