Sesja wizerunkowa w klinice stomatologicznej

Czym jest sesja wizerunkowa? Określić nią możemy wykonanie zdjęć osoby, bądź grupy osób, które przedstawione zostały w warunkach zawodowych. Może przybrać formę pokazania jej w trakcie wykonywania codziennych czynności. Najczęściej jednak osoba zaprezentowana jest w zawodowym ubraniu na tle miejsca pracy.

Zdjęcia wizerunkowe personelu medycznego

Sesję wizerunkową wykonuje się najczęściej w celach przedstawienia całego personelu i pracowników placówki. Takie zdjęcia wizerunkowe umieszczane są na jej stronie internetowej.

W przypadku sesji wizerunkowej personelu medycznego kluczowa staje się ona dla pacjentów, który mają dokładny wgląd w to, jakiego lekarza mogą się spodziewać.

Gra to także dużą rolę w kwestii wizualnego profesjonalizmu strony internetowej, która jest bogata w zdjęcia z sesji wizualnej.

Sesja fotograficzna dla dentystów

W ostatnim czasie wykonaliśmy sesję wizerunkową dla gabinetu dentystycznego ALBADENT w Rzeszowie. W końcu udało nam się zebrać wszystkich z pracowników gabinetu stomatologicznego i wykonać sesję.

Zdjęcia wykonaliśmy każdemu z osobna. Spójne jednak na każdym ze zdjęć było tło wykonane w jednym z pomieszczeń przeznaczonych do leczenia pacjentów. Takie zdjęcia zamieścić można na stronie internetowej gabinetu stomatologicznego.

Oprócz zdjęć indywidualnych wykonaliśmy też zdjęcia wizualne grupowe, na których skupiony został cały personel medyczny gabinetu.

Jeżeli nasza usługa fotograficzna zainteresowała Cię i chcesz wykonać zdjęcia wizerunkowe – sesję wizerunkową dla pracowników firmy? Zapraszamy do kontaktu! Napisz do nas lub zadzwoń.

Sesje wizerunkowe – Fotograf M.Wolan

Przez Published On: 17 maja, 2022Kategorie: Dla firm, Fotografia wizerunkowa0 komentarzy
5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze