Zdjęcia reklamowe fajek wodnych

Fotografia produktowa dla producenta shishy przedstawia szeroką gamę oferowanych przez niego produktów (fajek wodnych). Sesja  fotograficzna okazała się być niezwykle barwną, ze względu na różnorodne kolory produktów, czego efekty można zobaczyć na zdjęciach poniżej. Produktowa sesja zdjęciowa została wykonana z przeznaczeniem na portale aukcyjne typu Amazon czy Allegro, stąd dodatkowo zostały wykonane infografiki z wymiarami.

Fotografia reklamowa na aukcje Allegro

Każdy z fotografowanych produktów, począwszy od ustników, przez węże, fajki wodne czy sprężyny, zostały wykonane na białym tle. Dodatkowo na gotowych już zdjęciach zostały dołączone dane o wymiarach produktu. W przypadku talerzy jest to ich średnica, a w sprężynie jej długość. Dzięki temu wiadomy jest dokładny rozmiar.

Sesja fotograficzna dla producenta fajek

Inaczej jest jednak w przypadku wykonanych przez nas fotografii produktowych zestawów yerby. Przestawiają kompozycję prosto z pudełka, które oferuje nam producent. Wykonaliśmy zdjęcia packshoty kilku wariantów tych zestawów, by przedstawić ich różnorakość między innymi na różne kolory naczyń do zaparzania yerba mate.

Jeżeli interesuje Cię sesja zdjęciowa produktów, fotografia reklamowa packshot na potrzeby e-commerce, sprzedaży online, katalogu na stronę www zapraszamy do kontaktu. Podejmujemy się fotografowania praktycznie wszystkich produktów.

Fotografia reklamowa packshot Rzeszów

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze