Fotografia reklamowa produktów z wełny merynosa

Praca fotografa to nie tylko nieustanne wyzwania, ale też całe mnóstwo inspiracji na co dzień oraz duża liczba niezwykle interesujących zleceń. Ciekawe produkty trafiły do mnie ostatnio na warsztat fotograficzny, mianowicie produkty z wełny merynosów, a dokładniej mówiąc, wkładki antypotowe do siedzisk fotelików dziecięcych do auta. Wykonywana przeze mnie fotografia produktowa przynosi mi znacznie więcej niż tylko kolejne zlecenia.

Dzięki niej sam uczę się wielu rzeczy i poznaję całą masę artykułów, o istnieniu których prawdopodobnie nie miałbym pojęcia, zajmując się zawodowo czymś innym. Wracając jednak do wkładek, ich wykonanie oraz kolorystyka całkowicie mnie urzekły. Gorąco polecam!

Wełna merynosów należy do najlepszych gatunkowo materiałów na świecie – wykonane z niej produkty charakteryzują się znakomitą przewiewnością, lekkością oraz właściwościami termoregulacyjnymi, które gwarantują wysoki komfort cieplny użytkownikom. Dodatkowo fotografowałem też było kilka kominów z tego samego materiału.

Zdjęcia reklamowe wkładek do fotelików dziecięcych

Fotografia reklamowa produktów z wełny merynosa Wkładki z wełny merynosa do fotelików simply wool 04 simply wool 09 Wkład wełniany Simply Wool do fotelików dziecięcych simply wool 14 simply wool 18

Kominy dla dzieci z wełny merynosów simply wool 22 Wełniane kominy na zimę

5 2 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze