Niesamowita energia. Kubańczycy wiedzą, jak się bawić – bez dwóch zdań. Umiejętność tańca mają po prostu w genach :) Na takim weselu sesja fotograficzna nie mogła się nie udać. Niesamowita energia bijąca od bawiących się gości to znakomita okazja do robienia wspaniałych, dynamicznych zdjęć. Oczywiście nie mogło zabraknąć też zdjęć plenerowych.

Dynamiczna sesja fotograficzna

Międzynarodowe wesela to nie tylko okazja do znakomitej zabawy, ale także do poznawania odmiennych obyczajów. Jak się okazało, Kubańczycy doskonale znają się na celebrowaniu radości. Wesele odbyło się w Hotelu Nafta Krosno, gdzie czas umilał nam zespół Klimat 🙂 Musicie to zobaczyć! Polsko-Kubańskie wesele – mega klimat!

auto ślubne para młoda wsiadająca do auta para młoda w samochodzie auto ślubne para młoda w kościele para młoda wchodząca do kościoła para młoda oraz goście w kościele ksiądz na uroczystości ślubnej goście na ślubie pan młody składający przysięgę małżeńską panna młoda składająca przysięgę małżeńską para młoda składająca przyjsięgę małżeńską para młoda składająca przyjsięgę małżeńską pan młody nakłada obrączkę na palec panny młodej obrączka goście weselni oraz para młoda para młoda na uroczystości ślubnej w kościele para młoda w kościele para młoda przed kościołem orkiestra weselna para młoda na sali weselnej para młoda przyjmująca życzenia od gości para młoda przyjmująca życzenia od gości para młoda przyjmująca życzenia od gości para młoda przyjmująca życzenia od gości para młoda przyjmująca życzenia od gości