Fotograf na wesele Rzeszów

Historia Emilii i Sylwestra to historia miłości, która przetrwała próbę czasu. Trzy lata temu, kiedy planowali swój ślub, niespodziewany lockdown pokrzyżował ich plany. Zamiast tradycyjnej ceremonii kościelnej i hucznej zabawy weselnej, musieli zadowolić się skromnym ślubem cywilnym w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rzeszowie. Ale ich miłość była silniejsza niż jakiekolwiek przeciwności losu.

Przez te trzy lata, Emilia i Sylwester nie przestawali marzyć o dniu, w którym będą mogli świętować swoją miłość w pełni. I w końcu, ten dzień nadszedł. Po trzech latach oczekiwania, mogli wreszcie zorganizować ślub i wesele, o którym zawsze marzyli.

Ceremonia odbyła się w kościele bł. Karoliny Kózki w Rzeszowie, a wesele w hotelu Falcon. Każdy moment tego dnia był pełen radości i emocji. Po trzech latach oczekiwania, Emilia i Sylwester mogli wreszcie świętować swoją miłość w otoczeniu najbliższych.

Ślubna sesja studyjna

Zamiast tradycyjnej sesji plenerowej, zdecydowali się na sesję w naszym Studio Fotografii. Wybraliśmy starą szkołę ślubnych zdjęć studyjnych, co dodało zdjęciom unikalnego charakteru. Każde zdjęcie było starannie skomponowane, aby uchwycić autentyczność i głębię.

Historia Emilii i Sylwestra to przypomnienie, że prawdziwa miłość jest silniejsza niż jakiekolwiek przeciwności losu. Mimo trudności, które napotkali na swojej drodze, nigdy nie przestali wierzyć w swoją miłość. I w końcu, po trzech latach oczekiwania, mogli wreszcie świętować swoją miłość tak, jak zawsze chcieli.

To była prawdziwa przyjemność być częścią tego wyjątkowego dnia i móc uwiecznić te niezapomniane chwile. Dziękuję Emilii i Sylwestrowi za zaufanie i możliwość stworzenia tych niezwykłych zdjęć. Mam nadzieję, że będą one cieszyć ich przez wiele lat.

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Najważniejsze jest, aby każde zdjęcie było wyjątkowe i odzwierciedlało prawdziwe emocje i uczucia. Dzięki temu każda para, którą fotografuję, otrzymuje unikalną pamiątkę na całe życie.

Fotograf na wesele Rzeszów

Przez Published On: 4 lipca, 2023Kategorie: Ślubne historie0 komentarzy
5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze