Fotograf ślubny na wesele

W ostatnim czasie miałem przyjemność uczestniczyć w ceremonii ślubnej Aleksandry i Mateusza w Rzeszowie. Opublikowany materiał to nawet nie jest 1/3 z finalnego materiału zdjęciowego, dzięki czemu mam nadzieję, że oglądać się będzie bardzo dynamicznie :) Wykorzystany był również dron, jak i przenośne tła studyjne ponieważ czas i światło jak i miejsce nie pozwalało zrobić sesji plenerowej w dniu wesela, ale własne tła i oświetlenie studyjne pomogły w wykonaniu kilku pamiątkowych fotografii ślubnych.

Zdjęcia z wesela, to nie tylko zdjęcia z kościoła, bo przygoda rozpoczęła się już przy przygotowaniach. Tam właśnie fotograf weselny był w stanie uwiecznić na zdjęciach wszystkie detale, które niezwykle wpłynęły na klimat i poczucie wyjątkowości. Subtelnie zostały przedstawione przygotowania Panny i Pana Młodego. Dalej miała miejsce ceremonia ślubna, czyli najważniejszy moment tego dnia – składanie przysięgi oraz założenie obrączek. To chwile istotnych słów oraz wzruszeń. Zabawa weselna skupiła jeszcze więcej emocji, uśmiechów i śmiechów. Powstały także zdjęcia grupowe rodziny i przyjaciół w jednym miejscu. Całość zabawy weselnej miała miejsce w Hotelu Nowy Dwór w Świlczy, a dzięki świetnej oprawie muzycznej – dzięki zespołowi Mocna Kawa – zabawa mijała bardzo szybko.

Najlepsze zdjęcia ślubne Rzeszów

Dlaczego zdjęcia ślubne są tak istotne i warto jest zamówić fotografa na wesele? Jako fotograf, mający kilkunastoletnie doświadczenie w fotografii ślubnej przekonałem się o tym wiele razy, że zdjęcia te stanowią niezwykłą pamiątkę i powody do wzruszeń. Takie zdjęcia nie tylko można przeglądać co jakiś czas na komputerze, ale wywołać i wystawić w ramki. Można je także przekazać rodzinie obecnej na ślubie, jak i jej członkom, którzy niestety nie mieli okazji w nim uczestniczyć. Dlatego właśnie jesteśmy przekonani, że fotograf na wesele to obowiązkowa opcja, a efekty tego będą widoczne na magicznych zdjęciach ślubnych w artystycznym klimacie.

Fotografia wesele Rzeszów

Piękno chwili, wspomnienia i niezapomniane momenty. To właśnie jest w stanie uchwycić fotografia. Często podczas ważnych dla nas wydarzeń w życiu decydujemy się na fotografa, który za pomocą aparatu jest w stanie zatrzymać to, co najistotniejsze, a co będziemy mogli oglądać nawet za parę lat na zdjęciu. Tak też jest w przypadku jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, czyli ślubu. Podczas ceremonii, jak i wesela, które były planowane przez naprawdę długi czas i dopięte na ostatni guzik, nie pozostało nic innego, jak uwiecznić parę młodą.

Usługa fotograf na wesele Rzeszów

Ślub to ważne wydarzenie w życiu dwóch ludzi, którzy starają się jak najintensywniej przeżyć ten niepowtarzalny dzień. Istotne jest, by złapać te chwile i skupić za pomocą sesji zdjęciowej. Jeśli poszukujesz fotografa na wesele, który będzie w stanie uwiecznić to, co najważniejsze, a zarazem zrobić to profesjonalnie, zapraszamy Cię do kontaktu i omówienia swoich potrzeb.

Fotograf na wesele Rzeszów – Marek W.

Przez Published On: 5 września, 2022Kategorie: Ślubne historie1 komentarz
5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najczęściej oceniane
Najnowsze Najstarsze
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Katarzyna
Katarzyna
05/09/2022 17:52

Opublikowany materiał to mistrzostwo w uchwyceniu pięknego dnia i tego co w nim najlepsze. Kunszt światła i barw. Profesjonalizm w drobiazgach i estetyce!!