Fotografia pensjonatu na Słowacji

W jaki sposób najlepiej jest przedstawić ofertę pensjonatu? Oczywiście za pomocą zdjęć! Profesjonalne zdjęcia pensjonatu bądź hotelu udostępnia się na stronie internetowej obiektu, na której każdy poszukujący danego miejsca może spokojnie się rozglądnąć”. To właśnie zdjęcia przedstawiają wygląd pokoi, wyposażenie łazienki, jadalnię czy widoki. 

Klient może obejrzeć za pomocą fotografii faktyczny stan pomieszczeń, czyli taki, jaki zastanie przy rezerwacji. Dzięki nim może także wcześniej zastanowić się nad tym, jakiego pokoju potrzebuje. Taką stronę internetową ze zdjęciami obiektu i wnętrz, na pewno uzna za profesjonalną.

Co kraj to obyczaj. Co pensjonat to inny styl. Fotografia wnętrz pensjonatu i hotelu podkreśli każdą jego wisienkę na torcie. Wykonane przez nas zdjęcia uatrakcyjnią ofertę każdego z obiektów. Dlaczego? Bo skupiamy się na przedstawieniu stylu każdego z pomieszczeń, a także tych małych szczegółów, które dodają niezwykłości wnętrzom. Mogą być to obrazy, zasłony czy zastawa w jadalni. Jednym słowem, każdy z przedmiotów uwypuklający klimat pensjonatu. 

Zdjęcia reklamowe wnętrz pensjonatu

Sesja, która została przez nas wykonana, odbyła się na Słowacji w pensjonacie Kamea. W ciągu całej doby wykonane zostały zdjęcia całego obiektu, a także i otoczenia wokół. Co więcej, skoro trwała dobę, to mieliśmy szansę zrobić je za dnia i nocy. 

Nasze zdjęcia pensjonatu Kamea prezentują to, co do zaoferowania ma wcześniej wspomniany obiekt. Obejmują przytulne pokoje, łazienki, korytarze. Są to także jadalnia i sala, gdzie dzieci mogą zagrać w gry planszowe. Fotografie wnętrz ukazują odmienność w ustawieniu mebli w pokojach, jednak reprezentują ten sam nowoczesny i klimatyczny styl. Poprzez określony kadr przedstawiliśmy to, co chcieliśmy podkreślić. 

Postawiliśmy na zdjęcia za dnia i w nocy, ponieważ przedstawiają kontrast światła dziennego z oświetleniem lampki. 

W przypadku zdjęć dla pensjonatu Kamea fotografowaliśmy także otaczający go krajobraz (Tatry słowackie), na który spojrzeć można z hotelowego okna oraz przyjrzeć się pobliskim drewnianym domkom. 

Fotograf wnętrz – Marek Wolan

5 2 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze