Zdjęcia nieruchomości dronem

Zanim nakreślimy Wam nasze pierwsze działania dronem w dziedzinie fotografii, zaznaczmy, dlaczego właśnie zdjęcia dronem stają się coraz bardziej popularne, oraz stanowią atrakcyjną formę reklamy.

Zdjęcia nieruchomości z drona na pewno zwracają na siebie większą uwagę oglądającego ze względu na perspektywę, z której to zdjęcie jest robione. Dodatkowo jego kadr jest dosyć obszerny, co skutkuje tym, że oglądający fotografię na wgląd na nie tylko nieruchomość, ale i jej okolicę. Może to być przydatne dla osób, dla których ten aspekt jest naprawdę istotny.

Zdjęcia nieruchomości z drona stanowić mogą naprawdę wyróżniającą się na tle innych fotografii reklamę, którą wykorzystać mogą agenci nieruchomości, deweloperzy lub osoby prywatne. Wypromować w ten sposób można nie tylko małe nieruchomości, domy, ale też duże gospodarstwa.

Fotografia nieruchomości z drona Rzeszów

Jak zdjęcia nieruchomości z dronu wychodzą nam w praktyce? Na naszych pierwszych kadrach zdjęciowych z dronu znalazły się już małe nieruchomości, domy oraz działki. Zdjęcia te charakteryzują się szeroką perspektywą prezentującą obiekt docelowy, jak i przestrzeń wokół nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy, by wspólnie stworzyć atrakcyjną promocję nieruchomości, którą przeznaczyć chcesz do sprzedaży lub wynajmu albo zaprezentujesz na swojej stronie internetowej. Do zrobienia zdjęć z drona podchodzimy dosyć indywidualnie, by zaprezentować na fotografiach to, co najistotniejsze jest w danym miejscu.

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem zdjęć dronem nieruchomości zapraszamy do KONTAKTU. Skontaktować można się z nami za pomocą strony internetowej bądź telefonicznie.

Przez Published On: 22 lipca, 2022Kategorie: Fotografia architektury0 komentarzy