Filmowanie wnętrz lokali

Chcesz stworzyć film, który stanie się atrakcyjną wizytówką lokalu bądź mieszkania, którego wnętrze chcesz zaprezentować? Zależy Ci na podkreśleniu atmosfery, jaką da się w tym wnętrzu odczuć, a także jej stylu? Jeśli nie posiadasz profesjonalnego sprzętu, a oczekujesz pozytywnych efektów,  pozwól, że zajmiemy się tym my. Najpierw opowiemy Ci, jak to robimy.

Nagrywanie wnętrz apartamentów

Od pewnego już czasu nasze studio fotograficzne w Rzeszowie tworzy, a dokładniej nagrywa filmy z wnętrz lokali, apartamentów, pensjonatów, hoteli, biur, firm, zakładów produkcyjnych. Ujęcia pod różnym kątem, timelapsy, przyspieszenia. Wszystko to za pomocą profesjonalnego sprzętu, a także i istotnej tutaj kreatywności, dzięki której jesteśmy w stanie zaprezentować wnętrze w niezwykły sposób. To przedstawienie nie tylko ogólnego wyglądu, ale i detali tworzących unikalną atmosferę i styl danego miejsca. Staramy się jak najlepiej “wczuć” w każde miejsce i oddać charakterystyczne cechy wnętrza.

Obróbka filmu wnętrz

Nasza usługa, którą jest nagranie ujęć wnętrza budynku, obejmuje nie tylko stworzenie ich, ale także ich obróbkę. Co to znaczy? Po nagraniu krótkich filmików z różnych perspektyw my łączymy wszystko w całość, tworząc jeden film z miejsca, które mamy ująć w kadrze kamery. W taki sposób powstaje film wnętrza, które chcesz, by zostało przedstawione. Dodatkowo dobieramy dopasowaną do atmosfery wnętrza muzykę. Jeśli jest to wnętrze Twojej firmy, gospodarstwa, a posiadasz logo, je także możemy zawrzeć w gotowym do użytku filmiku.

Zdjęcia a filmy z wnętrz

Z doświadczenia wiemy, że zdjęcia wnętrz, jak i filmy wnętrz mają podobne jak i odrębne plusy. Zdjęcia wnętrz pozwalają skupić się na zatrzymanej w kadrze całości miejsca. Jednak to właśnie filmy sprawiają, że oglądający je może poczuć się, jakby  był właśnie w danym miejscu i szedł po puchowym dywanie we wnętrzu słynnego wieżowca, lub właśnie dzięki takiemu filmikowi może zdecydować się na rezerwację prezentowanego lokalu, ze względu na jego przytulne i przestronne miejsce.

Efekty filmowania wnętrz

W jakim celu zazwyczaj wykorzystuje się filmy wnętrz? Tak jak już wspominaliśmy, to odmienna od zdjęcia wizytówka danego miejsca, a dokładniej jego wnętrza.

Taki w pełni zmontowany przez nas film wnętrza udostępnić można w formie reklamy danego miejsca, np. lokalu, bądź nieruchomości do sprzedaży. Taką reklamę wnętrza wykorzystać można na stronie internetowej albo i mediach społecznościowych firmy. Film poniekąd opowiada to, co znajduje się w prezentowanym wnętrzu, a to właśnie intensywniej angażuje odbiorcę do dalszego zapoznania się z ofertą, niż zrobi to tekst.

Zainteresowała Cię poniższa oferta filmowanie wnętrz, zdjęcia wnętrz? Jeśli chcesz, by Twoje wnętrze zostało zamknięte w różnych ujęciach filmu lub na zdjęciach, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem strony internetowej bądź kontaktu telefonicznego.

Studio fotograficzne Rzeszów – M.Wolan

Zdjęcia wnętrz mieszkania przy okazji tej realizacji były również wykonane, w tym z drona kilka też jest. Sesja zdjęciowa była rozbita na dwie części – wersję za dnia jak i kilka ujęć nocnych.

Przez Published On: 20 lipca, 2022Kategorie: Fotografia architektury0 komentarzy
5 2 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze