Zdjęcia ślubne z Gran Canaria

Gotowi na mnóstwo pięknych, zapierających dech w piersiach widoków oraz garść prawdziwych emocji? Zapnijcie pasy, bo dziś zaprezentuję fotograficzny skrót z wyjazdu na Gran Canarię. :) Kilka ślubnych i nieco więcej wakacyjnych zdjęć tym razem :) Jako profesjonalny fotograf ślubny zapewniam fachową obsługę w dosłownie każdym miejscu na ziemi. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jak wiele znaczy dla państwa młodych dzień zaślubin, dlatego bez wahania pakuję sprzęt i jadę tam, dokąd życzą sobie młodzi.

Gran Canaria – relacja fotograficzna

Jestem fotografem z powołania, dlatego w swojej pracy łączę pasję z obowiązkami. Niezależnie od celu podróży, zawsze zabieram ze sobą aparat, aby nie stracić okazji na zrobienie doskonałej fotografii. Kiedy tylko mam taką możliwość, fotografuję – to dla mnie po prostu ogromna przyjemność. Dzięki swojemu zaangażowaniu z każdego miejsca na świecie mogę przywieźć wspaniałe pamiątki. Ostatnia wizyta na Gran Canarii również zaowocowała serią doskonałych zdjęć, z którymi można zapoznać się poniżej :)

Profesjonalny fotograf ślubny Marek Wolan

widok z okna samolotu widok z okna samolotu fotografia pustyni fotografia nieba pełnego gwaizd w nocy katedra relacja fotograficzna ze ślubu katedra palmy na plaży w Gran Canarii nocna fotografia Gran canarii plaża w Gran Canarii

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze