Fotografia reportażowa

Bierzesz udział w jakimś ważnym wydarzeniu? A może sam jesteś jego organizatorem? Dla każdego uczestnika czy też organizatora jednym z najważniejszych elementów jest odpowiednia dokumentacja całego procesu. Sam event trwa zaledwie dzień, ale to fotografie, wspomnienia i ujęte w kadrze odpowiednie momenty zostają z nami znacznie dłużej. To właśnie dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego fotografa, który nie tylko uwieczni poszczególne momenty, a także pozwoli nam zauważyć momenty, na które może sami nie zwrócilibyśmy wcześniej uwagi.

Reportaż z rozdania nagród

Ostatnio mieliśmy przyjemność fotografować bardzo ważne wydarzenie, które odbyło się w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa. Wszystko miało miejsce w bardzo eleganckiej atmosferze, co jak najlepiej staraliśmy się pokazać na naszych finalnych zdjęciach. Cały reportaż poświęcony był uroczystości rozdania nagród, takich jak: Grand Prix, tytuł Budowy Roku Podkarpacia, Złote odznaki oraz tytuł laureata konkursu na nazwę Dębu. Staraliśmy się, aby każdy ze zwycięzców został oryginalnie i indywidualnie sfotografowany. Całą pracę rozpoczęliśmy od dokładnego ujęcia samych statuetek. Tu wyszczególniliśmy ich niezwykły wzór oraz elementy, które najbardziej przykuwają uwagę. Fotografowaliśmy stoły pełne specjalnie przygotowanych na tę okazję posiłków, tłumy rozmawiających ze sobą ludzi, śmiech, skupienie i czekanie z niecierpliwością na rozdanie nagród. Gdy wszyscy zajęli swoje miejsca, przyszedł czas na wykonywanie fotografii poszczególnym zwycięzcom indywidualnie, tak aby uchwycić wszystkie ich emocje na zdjęciach Podziękowania, przypięcie medali, gratulacje i wspólne pamiątkowe chwile organizatorów ze zwycięzcami. Na koniec wydarzenia sfotografowaliśmy przemówienia,  a także występ zespołu muzycznego teatru im. Wandy Siemaszkowej

Fotografia eventów Rzeszów

Jesteśmy firmą, która nie tylko wykona profesjonalne fotografie dotyczące ważnego dla ciebie wydarzenia, ale również zapewnimy Ci piękne wspomnienia na długie lata. Nasi fotografowie wykonują swój zawód z pasji, dlatego na pewno uchwycą najważniejsze dla Ciebie momenty, a może nawet jeszcze więcej. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z nami już dziś.

Przez Published On: 31 stycznia, 2023Kategorie: Fotografia eventowa0 komentarzy
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze