Fotografia wnętrz / Profesjonalna sesja zdjęciowa wnętrz

Zdjęcia obiektowe można zrobić za 250 zł, można i za 1000 zł – budżet zależy głównie tylko od ilości zdjęć do obróbki oraz oczekiwanego poziomu dopracowania. Bardzo dużym czynnikiem mówiącym o finalnym wyglądzie oraz jakości zdjęć jest nakład czasu pracy retuszera. Zdjęcie wnętrza można obrobić w 1-2 minuty, a można w 20-40 minut. Z moich doświadczeń (a zrobiłem zdjęcia już dla kilkudziesięciu lokali, mieszkań, hoteli) wynika, że dobrze prosperujące mieszkania z rezerwacjami na 3 miesiące do przodu i z niewielkimi dziurami w rezerwacjach, po zrobieniu zdjęć przeze mnie, miały absolutnie wszystko zarezerwowane na co najmniej 6 miesięcy w przód. Dobre zdjęcia nieruchomości nie są więc kosztem, a bardzo dobrą inwestycją, która zwraca się wielokrotnie już w pierwszym roku.

W przypadku nieruchomości na sprzedaż spotkałem się parokrotnie z tym, że właściciele nie mogli sprzedać mieszkania przez pół roku, a po zrobieniu zdjęć przeze mnie, udawało się je sprzedać do 2 miesięcy i to po cenie, której sobie życzyli. Tak więc, jeżeli masz mieszkanie lub dom na sprzedaż, zainwestuj w dobre zdjęcia, a sprzedaż mieszkania będzie szybka i bezbolesna :) Profesjonalna sesja zdjęciowa jest gwarantem sukcesu.

Przeciętny koszt sesji fotograficznej mieszkania w okolicach Rzeszowa to 400 zł
Przeciętny koszt sesji fotograficznej domu w okolicach Rzeszowa to 600 zł

toaleta wanna w łazience łazienka łóżko w apartamencie 0018 0022 0025 0028 0029 0030 sesja zdjęciowa łazienki sesja fotograficzna łazienki łóżko dziecięce sesja fotograficzna pokoju dla dziecka sesja fotograficzna pokoju dziecięcego 0043 balkon balkon lustro ścienne sesja fotograficzna kuchni sesja fotograficzna salonu salon w apartamencie aneks kuchenny w apartamencie aneks kuchenny w apartamencie fotel umywalka drzwi szafka nocna wanna panel do sterowania klimatyzacją kominek 0122 0139 aneks kuchenny salon salon z aneksem kuchennym w apartamencie 0145 lustro ścienne w apartamencie szafa w apartamencie szafa korytarz w apartamencie garderoba w apartamencie figurka psa miejsce parkingowe

 

5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Podobne wpisy