Każdego roku realizuje zdjęcia kilkudziesięciu obiektów, są to głównie apartamenty wynajmowane na doby poprzez portale typu booking.com

Zdjęcia obiektowe można zrobić za 250zł można i za 1000zł, budżet zależy głównie tylko od ilości zdjęć do obróbki jak i oczekiwanego poziomu dopracowania. Bardzo dużym czynnikiem mówiącym o finalnym wyglądzie oraz jakości zdjęć to nakład czasu pracy retuszera, zdjęcie wnętrza można obrobić w 1-2 minuty, a można w 20-40 minut. Z moich doświadczeń (a zrobiłem zdjęcia już dla kilkudziesięciu lokali, mieszkań, hoteli) wynikało, że dobrze prosperujące mieszkania z rezerwacjami na 3 miesiące do przodu i z niewielkimi dziurami w rezerwacjach, po zrobieniu zdjęć przeze mnie miały absolutnie wszystko zarezerwowane na co najmniej 6 miesięcy do przodu. Więc dobre zdjęcia nieruchomości, nie są kosztem, a bardzo dobrą inwestycją, która zwraca się wielokrotnie już w pierwszym roku.

W przypadku nieruchomości na sprzedaż, miałem kilka przypadków, gdzie właściciele nie mogli sprzedać mieszkania przez pół roku, a po zrobieniu zdjęć przeze mnie, udawało się je sprzedać do 2 miesięcy i to po cenie, którą chcieli. Tak więc, jeżeli masz mieszkanie lub dom na sprzedaż, zainwestuj w dobre zdjęcia, a sprzedaż mieszkania będzie szybka i bezbolesna :)

Przeciętny koszt sesji fotograficznej mieszkania w okolicach Rzeszowa to 400 zł
Przeciętny koszt sesji fotograficznej domu w okolicach Rzeszowa to 600 zł