Dzisiaj wreszcie jest okazja zobaczyć skrótowy materiał zdjęciowy Ani i Łukasza. Ślub odbył się w okolicach Krosna, a zabawa w nowym, przepięknym namiocie Hotelu Artis w Moderówce. Wesele okazało się niezwykle udaną imprezą, czego dowodem jest fotografia ślubna zamieszczona poniżej. Zapraszam do obejrzenia!

Wyjątkowa fotografia ślubna

Uśmiechnięci goście, niezwykle życzliwi Młodzi oraz świetna atmosfera – tak można podsumować wesele Ani i Łukasza. Dodajmy do tego jeszcze doskonale urządzoną salę oraz wspaniałą muzykę i będziemy mogli się poczuć, jak sami byśmy bawili się na tym weselu. Do zdjęć dołączam także klimatyczną sesję plenerową.

domy jednorodzinne obrączki ślubne buty pana młodego przygotowania pana młodego do ślubu przygotowania pana młodego do ślubu przygotowania pana młodego do ślubu suknia weselna panny młodej kwiaty oraz szpilki panny młodej przygotowania panny młodej do ślubu przygotowania panny młodej do ślubu przygotowania pana młodego do ślubu przygotowania pana młodego do ślubu samochód ślubny samochód ślubny para młoda w samochodzie ślubnym samochód ślubny samochód ślubny para młoda przy wejściu do kościoła para młoda w kościele para młoda w kościele goście weselni w kościele para młoda oraz goście weselni w kościele ślub kościelny ślub w kościele ksiądz udzielający ślubu uroczystość ślubna uroczystość ślubna uroczystość ślubna uroczystość ślubna uroczystość ślubna