Reportaż realizowany w Górnie oraz Rzeszowie, zabawa odbyła się w Hotelu Bristol. Energiczną muzykę zapewniał zespół Puzzle Cover Band. Realizacja filmu – SPARK VIDEO. Chociaż tego dnia padał deszcz, nie przeszkodził on nikomu w świetnej zabawie, dlatego fotograf ślubny mógł zapisać w pamięci aparatu ulotne chwile radości… Przekonajcie się sami, że żadne warunki pogodowe nie popsują dobrego nastroju państwa młodych ani świetnie bawiących się gości.

Praca fotografa ślubnego

Mówi się, że kiedy realizuje się własną pasję, wcale się nie pracuje. Zdecydowanie podzielam to przekonanie – łącząc swoje wieloletnie zainteresowania z pracą w zawodzie fotografa, spełniam swoje marzenia. Zwłaszcza wtedy, gdy mam okazję fotografować tak wspaniałych nowożeńców i gości weselnych :) Jako profesjonalny fotograf ślubny biorę wtedy aparat do rąk i po prostu wczuwam się w klimat imprezy. Staram się dokładnie oddać panujący na weselu nastrój oraz emocje towarzyszące zarówno młodym, jak i zaproszonym gościom.

udekorowany dom jednorodzinny buty pana młodego przygotowanie pana młodego do ślubu przygotowanie pana młodego do ślubu przygotowanie pana młodego do ślubu zespół weselny przygotowanie pana młodego do ślubu samochód weselny samochód weselny szpilki panny młodej kwiaty przygotowania panny młodej do ślubu przygotowania panny młodej do ślubu przygotowania panny młodej do ślubu samochód weselny fotografia ślubna pary młodej fotografia ślubna pary młodej para młoda w samochodzie para ślubna w samochodzie para młoda w samochodzie samochód weselny para młoda oraz goście weselni para młoda oraz goście weselni w kościele para młoda oraz goście weselni w kościele para młoda oraz goście weselni w kościele goście weselni w kościele para młoda składająca przysięge małżeńską para młoda składająca przysięge małżeńską para młoda składająca przysięge małżeńską para młoda składająca przysięge małżeńską para młoda składająca przysięge małżeńską para młoda składająca przysięge małżeńską spiewający chur kościelny goście weselni w kościele para młoda oraz goście weselni w kościele fotografia ślubna

5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Podobne wpisy